Blog lifestylowy

Modne gadżety dla mam i dzieci

Modne gadżety dla mam i dzieci

Choć kompletowanie wyprawki dla malucha mam już dawno za sobą, w dzisiejszym wpisie postanowiłam przedstawić wam kilka modnych gadżetów dla mam i ich milusińskich.

Myślę, że na początku warto wspomnieć o aranżacji pokoju dziecięcego, które jest dla wielu rodziców prawdziwym wyzwaniem. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele gustownych mebli i dodatków, które oczywiście powinny nie tylko dobrze się prezentować ale być przede wszystkim praktyczne, solidne i trwałe. Warto szukać modeli posiadających regulację wysokości, dzieki czemu będą „rosły wraz z dziećmi”. Obecnie w pokojach dziecięcych popularnością cieszą sie tzw. kosze Mojżesza, kołyski i leżaczki z wgrana muzyką. Ponadto coraz częściej kupowane są także bujane tradycyjne fotele z litego drewna.

 

modne gadżety dla mam lozeczko dla niemowlaka

 

 

 

Bardzo ważnym elementem wyposażenia jest zakup odpowiedniego wózka. Na początek trzeba zastanowić się czy kupić wózek głęboki, czy wózek z gondolą i częścią spacerową. Ciekawym rozwiązaniem są wózki trzyfunkcyjne – dodatkowo z fotelikiem samochodowym oraz czterofunkcyjne z bazą do fotelika. Myślę, że wartym uwagi modelem jest wysokiej klasy wózek cybex cechujący się nie tylko solidnym wykonaniem, ale także różnorodną konstrukcyjną i kolorystyką. Do wózków można znaleźć modne i uniwersalne torby z saszetkami, wykonanymi z wysokiej jakości materiałów o unikatowym wzornictwie.

Wśród niezbęnych gadżetów są także foteliki samochodowe dla dziecka. Obecnie dostępnych jest wiele modeli, które nie tylko zwiększają poziom bezpieczeństwa malucha ale są także ciekawie zaprojektowane wizualnie i konstrukcyjnie. Myślę, że warto zwrócić również uwagę na dostępność poduszek antywstrząsowych, które oprócz swej praktycznej funkcji (zapobiegają nadmiarowi drgań i wstrząsów) przyciagają uwagę bogatą paletą barw i wzorów. Ponadto są antyalergiczne i wykonane z wysokogatunkowej bawełny.

 

modne gadżety dla mam wozek gleboki blog

 

modne gadżety dla mam opinia galeria

 

zdjęcia: https://www.3kiwi.pl/

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Pokój dla niemowlaka
Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby
Miejsce inspiracji meblowych

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


1 thought on “Modne gadżety dla mam i dzieci”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial