Blog lifestylowy

Panele 3D – oryginalny sposób dekoracji ścian

Panele 3D – oryginalny sposób dekoracji ścian

Ściany we wnętrzu stwarzają wiele możliwości twórczych. Chcąc je udekorować musimy pamiętać, że ich kolor i sposób wykończenia będzie tłem dla mebli, tkanin i innych sprzętów znajdujących się w danym pomieszczeniu. Jeśli zależy nam, aby uzyskać niebanalną kompozycję ścienną i stworzyć niepowtarzalny efekt, warto wykorzystać panele 3D. Są one wysokiej jakości materiałem wykończeniowym stosowanym w nowoczesnych wnętrzach.

 

panele 3d ozdoba sciany

 

Panele 3D składają się z pojedynczych elementów wykonanych np. z betonu, gipsu lub drewna, które przymocowuje się do podłoża.  Nie musimy wykańczać nimi wszystkich ścian. Wystarczy jeśli ułożymy je na jednej ścianie, aby uzyskać mocny i oryginalny akcent we wnętrzu.

Obecnie na rynku dostępne są panele 3D o różnych kolorach, wzorach i kształtach. Są to materiały wyprodukowane z naturalnych i ekologicznych surowców, które są przyjazne dla alergików, dzieci oraz zwierząt. Myślę, że urządzając mieszkanie warto wziąść je pod uwagę, ponieważ jest to nowoczesna i atrakcyjna forma aranżacji wnętrz.

 

panele 3d dekoracje wnetrz

 

panele 3d nowoczesne wnetrza

 

Zdjęcia: http://www.vhct.pl/pl/

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Zielone Zacisze – chwila wytchnienia
Jak znaleźć profesjonalny salon fryzjerski ?
Domy z bali – pełnia natury

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


16 thoughts on “Panele 3D – oryginalny sposób dekoracji ścian”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial