Blog lifestylowy

” Piankowe niebo ” Cathy Cassidy – recenzja

” Piankowe niebo ” Cathy Cassidy – recenzja

” Piankowe niebo „ autorstwa Cathy Cassidy to propozycja Wydawnictwa IUVI, której premiera odbyła się 16 października 2019 r. Jest to drugi tom serii o niezwykłych siostrach BOMBOnierkach skierowany dla młodszych czytelników.

 

” Piankowe niebo ” – opis:

Skye jest wesołą i uroczą dziewczyną z odrobiną szaleństwa i zamiłowaniem do staroci oraz stylu vintage. Ma siostrę bliźniaczkę – niby są identyczne, ale Skye od zawsze czuje się gorsza od Summer. Wciąż czuje się „tą drugą”. Nawet Alfie, jej najlepszy przyjaciel, ostatecznie przyznaje, że zakochał się nie w niej, lecz w Summer – to boli… Chociaż Skye uwielbia siostrę najbardziej na świecie, także chciałaby zostać zauważona, chciałaby wreszcie zabłysnąć. Tylko jak wyjść z cienia, pozostając sobą?

 

 

Piankowe niebo iuvi opinia

 

 

” Piankowe niebo ” to książka o przyjaźni, siostrzanej więzi, nauce zaufania i oczywiście o czekoladzie. Główną bohaterką powieści jest trzynastoletnia Skye Tanberry, niezwykle przyjacielska  i kreatywna indywidualistka, miłośniczka wielkich kapeluszy i stylu vintage. Ma przebojową i pełną wdzięku siostrę bliźniaczkę – Summer. Mimo iż dziewczyny wyglądają tak samo, to pod względem charakteru wiele je różni. W pewnym momencie Skye zaczyna czuć się gorsza od swojej siostry. Pragnie zaistnieć, pokazać swoją indywidualność i kim tak naprawdę jest. Nie chce ciągle stać z boku i czuć się niedoceniana przez innych. Czy uda jej się odnaleźć siebie i wykorzystać drzemiący w niej potencjał oraz  kreatywność?

” Piankowe niebo ” to lekka powieść przeznaczona dla młodzieży. Już na samym początku uwagę przyciąga urocza, kolorowa okładka, a następnie ciekawa fabuła. Rozdziały sa krótkie ale treściwe. Jestem pewna, że książka spodoba się nastoletnim czytelnikom i będzie doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

 

 

Piankowe niebo cathy cassidy

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Wiśniowe serce ” Cathy Cassidy – recenzja
” Lili w Krainie Baśni ” Nadiia Prystai – recenzja
” Tajemnicza wyprawa ” – opinia

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial