Blog lifestylowy

Własnoręczne projektowanie biżuterii

Własnoręczne projektowanie biżuterii

Biżuteria odgrywa w naszym życiu szczególna rolę. Dobrze dobrana nie tylko podkreśla urodę i stanowi wyjątkowy element każdego stroju ale także pomaga wracać do miłych wspomnień oraz daje poczucie wyjątkowości.

Każda sztuka biżuterii to inna historia, dlatego wspaniale jest umieć samemu stworzyć jakąś ozdobę. Własnoręczne projektowanie biżuterii jest wyjątkowo przyjemne, ponieważ pozwala stworzyć coś oryginalnego nie tylko dla siebie ale także dla bliskich osób.

 

Skąd czerpać pomysły na własnoręczne ozdoby?

Inspiracje przychodzą zewsząd. Można je czerpać ze świata mody, otoczenia, przyrody, a nawet architektury. Można zacząć od przeglądania gotowej biżuterii, ilustrowanych magazynów i katalogów, czytania tematycznych blogów, a także odwiedzania butików i sklepów. Możliwości jest bardzo wiele. Wystarczy puścić wodze wyobraźni i dostosować je do własnego stylu oraz osobowości.

Jeśli zdefiniujemy własny styl i wiemy jakie wzory pasują do naszych strojów musimy skupić się na kolejnych ważnych elementach, czyli wielkości biżuterii i ulubionym zestawie kolorów. Ważne jest, aby rozmiar koralików pasował do osoby, dla której planujemy projektowanie biżuterii. Istotna jest również paleta kolorów, która powinna pasować do aktualnej zawartości szafy.

 

Skąd brać potrzebne materiały, aby zacząć projektowanie biżuterii?

Najbardziej oczywistym miejscem od którego warto zacząć poszukiwania jest sklep z zaopatrzeniem rzemiosła oraz pasmanteria. Na pewno znajdziemy tam duży wybór różnego rodzaju paciorków i innych materiałów. Warto również udać się na pchli targ, gdzie można znaleźć prawdziwe skarby.

Jeśli szukamy czegoś specjalnego i niezwykle efektownego koniecznie trzeba zajrzeć do wyspecjalizowanych sklepów w  internecie. Polecam odwiedzić sklep https://925.pl/ z bogatą ofertą półfabrykatów wykonanych z wysokiej jakości srebra próby 925. Dzięki takim elementom każda ozdoba będzie solidna i niepowtarzalna. Na stronie znajdziecie również wiele gotowych produktów, które mogą być cennym źródłem inspiracji.

 

od czego zacząć projektowanie biżuterii

Zdjęcia: kolaże własne

WARTO PRZECZYTAĆ:

Jaki prezent na wyjątkowe okazje ?

Modne gadżety dla mam i dzieci

Oryginalny zegarek Twoją wizytówką

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “Własnoręczne projektowanie biżuterii”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial