Blog lifestylowy

Klocki lego – zabawki nie tylko dla najmłodszych

Klocki lego – zabawki nie tylko dla najmłodszych

Klocki lego to niekwestionowany numer jeden na liście ulubionych zabawek naszych dzieci. Mimo, że trendy co roku się zmieniają, lego są ponadczasowe. Są jedną z najbardziej kultowych zabawek, która ukształtowała już niejedno pokolenie.

Moje córki nadal chętnie komponują z klocków lego kolorowe konstrukcje.  Za każdym razem potrafią zaskoczyć mnie nowym, oryginalnym zestawem, mając przy tym wiele radości. Podczas zabawy często inspirują się obrazkami i próbują je odtworzyć. Zabawa w naśladownictwo rozwija ich zdolności twórcze oraz wyzwala chęć do nauki, która pozostanie z nimi przez całe życie. Ponadto rozwijaja kreatywność oraz dziecięcą wyobraźnię.

Przez lata udało nam się zebrać mnóstwo różnorodnych zestawów. W naszych zbiorach są m.in. lego Duplo, lego City, lego Star Wars , lego Friends oraz wiele innych. Zabawa nimi to ogromna frajda. W dodatku może dawać radość również dorosłym, którzy także mogą zaangażować się we wspólną zabawę z dziećmi. U nas najczęściej swoje zdolności w tym kierunku wykazują babcie, które uwielbiają rozpieszczać swoje wnuczki. Przy okazji jest to zawsze możliwość do spotkań przy dobrej kawie. Jednym słowem, wspólna zabawa naszych dzieci to również okazja do spotkań w doborowym towarzystwie.

 
klocki lego jakie wybrać

WARTO PRZECZYTAĆ:

Flyspot w Katowicach – latać każdy może

Mini zoo i ogród japoński w Batumi

Miasteczko Twinpigs na weekend

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


3 thoughts on “Klocki lego – zabawki nie tylko dla najmłodszych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial