Blog lifestylowy

Wideodomofon – zwiększ bezpieczeństwo swojego domu

Wideodomofon – zwiększ bezpieczeństwo swojego domu

W czasach dynamicznego rozwoju nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, wideodomofon stał się standardowym wyposażeniem domów jednorodzinnych.  Urządzenie to pozwala nie tylko usłyszeć ale także dzięki zamontowanej kamerze, podejrzeć osoby, które chcemy wpuścić do mieszkania. Niezwykle przydatna jest także funkcja noktowizora, w którą wyposażone jest urządzenie, ponieważ rejestruje obraz nawet w środku nocy. 
Taki sprzęt sprawdza się również doskonale, gdy często wyjeżdżamy, pozostawiając posesję samą sobie. Dzięki karcie pamięci, którą posiada wideodomofon , możemy odtworzyć obraz zarejestrowany podczas naszej nieobecności na smartfonie lub przy pomocy panelu sterowania. Dzięki aplikacji na telefony mamy również możliwość podejrzenia tego, co aktualnie dzieje się wokół naszego domu. Nie bez znaczenia pozostaje także funkcja wykrywania podejrzanego zachowania, dzięki detektorom ruchu. A to już pierwszy krok do stworzenia domowego systemu monitoringu.

Jeśli myślicie o montażu takiego urządzenia w waszych domach, postawcie  na sprawdzone firmy, które od dawna działają na rynku. Osobiście mogę Wam polecić sklep internetowy 5tech.pl który funkcjonuje od 2014 r. i znany jest z asortymentu najwyższej jakości, w dodatku za rozsądną cenę. Urządzenia oferowane przez firmę cechuje bezawaryjność, a także estetyczny i dyskretny wygląd. W dodatku niebanalny design sprawia, że doskonale komponują się z wystrojem domu.  

Zdjęcie: pixabay.com

WARTO PRZECZYTAĆ:

Domy energooszczędne – komfortowe i przyjazne naturze

Betonowa podłoga w nowoczesnych wnętrzach

Designerskie meble i akcesoria dla dzieci

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial