Blog lifestylowy

Kontakt

 

Witam na moim blogu.

 

Świat w kolorze blond jest serwisem internetowym, który prowadzę od lutego 2012 roku. Jest to blog lifestylowy skierowany głównie dla młodych kobiet.

 

Tematyka bloga obejmuje takie zagadnienia jak: moda, aranżacje, zdrowie i uroda, książki, podróże i lifestyle.
Na blogu czytelnicy mogą liczyć na wpisy dotyczące aktualnych trendów, inspiracji modowych, polecanych sklepów, a także prezentowanych strojów, które określają mój styl. Poza tym znajdą tu wpisy dotyczące aranżacji i dekoracji wnętrz.

 

Na blogu wiele wpisów pochodzi z naszych rodzinnych wyjazdów, dlatego dodatkowo przedstawiane są miejsca, które warto zobaczyć. Poza tym często pojawiają się również opinie na temat testowanych przeze mnie kosmetyków i przyrządów medycznych, a także recenzje interesujących książek.

Z racji tego, że jestem mamą dwóch córek, czytelnicy mogą także liczyć na artykuły o tematyce parentingowej.

Pozostałe wpisy na blogu dotyczą różnych ciekawych i przydatnych na co dzień zagadnień oraz moich przemyśleń.

 

Jak widać tematyka bloga jest wszechstronna, a jego potencjał stale wzrasta, co przyciąga nowych czytelników.

Jeśli chodzi o współpracę, myślę, że blog Świat w kolorze blond  to doskonałe miejsce na promocję produktów, umieszczania wpisów sponsorowanych, organizowania konkursów, a także pozostawienia banneru reklamowego. Oczywiście jest tu również miejsce na pozostałe niestandardowe formy reklamy.

http://www.swiatwkolorzeblond.com/

 

W razie jakichkolwiek pytań lub propozycji dotyczących współpracy, zapraszam do kontaktu:

 

 

 

 

 

 

Uwaga!

Zabraniam kopiowania i wykorzystywania zdjęć bez mojej wiedzy. Łamanie praw autorskich wiąże się z odpowiedzialnością karną. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz wykorzystać któreś z moich zdjęć.

 

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial