Blog lifestylowy

Akcja Wspólny Mianownik

Akcja Wspólny Mianownik
7 lutego NotJustShop zorganizował warsztaty w Forum Designu w Krakowie. Polegały one na projektowaniu kieszonek na koszulki, które są częścią akcji Wspólny Mianownik. Akcja ma na celu pokazanie, że pomimo tego, że jesteśmy różni: mieszkamy w różnych miejscach, mówimy różnymi językami, mamy inne cele i marzenia to jednak wszyscy chcemy by świat stawał się lepszy.


Podczas warsztatów powstało 130 unikatowych projektów. Każdy z nich stanowi indywidualne dzieło i wyraz szczęścia osoby, która tworzyła projekt. Na warsztatach pojawiły się także znane osoby jak: Adrian&Karolina&Nikola z Szafeczka.com, Jacob Zaborski i Piotr Szumlas zwycięzcy Must Be The Music, Gosia z Pincake, Jan ze StayFly i inni.

Warsztaty przyniosły uczestnikom sporo uśmiechu, dobrej zabawy i dały poczucie, że to co robią jest dla dobra innych, że swoim działaniem niosą pomoc. Dlatego planowane są już kolejne wydarzenia. 28 marca powstaną nowe projekty w Warszawie, dzięki współpracy z Ambasadorką Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – Małgorzatą Stocką.

Kraków stał się początkiem podróży, która niesie radość i pozwala innym zmieniać świat. Następnym planem po stolicy są warsztaty w Poznaniu. Kolejne kroki kierowane są również poza granice kraju. NotJustShop planuje wizytę w Paryżu, Niemczech oraz w Szwajcarii, gdzie pomoc zostanie połączona ze wsparciem dla dzieci z domu dziecka z Boliwii.
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
źródło zdjęć:
www.facebook.com/media/set/?set=a.1570383756536358.1073741844.1544830112425056&type=1&utm_campaign=NOTJUSTSHOP&utm_content=NotJustShop+organizuje+warsztaty&utm_medium=email&utm_source=getresponse&utm_term=NOTJUSTSHOP
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


9 thoughts on “Akcja Wspólny Mianownik”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial