Blog lifestylowy

Pielęgnacja twarzy z Nivea Q10 Plus

Pielęgnacja twarzy z Nivea Q10 Plus
Nie zawsze możemy mieć idealną cerę, ale zawsze możemy starać się aby wyglądała przyzwoicie. Oczywiście wymaga to od nas właściwej pielęgnacji, na którą nigdy nie jest za późno.
U mnie pielęgnacja skóry nie sprowadza się do wydawania kroci na najdroższe kremy i toniki. Raczej od kilku lat polega na systematycznym stosowaniu kosmetyków odpowiednio dobranych do mojego typu cery.
Kosmetyki często kupuję zestawami. I tak w dzisiejszym poście widzicie serię do pielęgnacji twarzy z Nivea Q10 Plus. Wybrałam tę serię ze względu na zawartość koenzymu Q10, zwanego „paliwem młodości” i kreatynę, których poziom spada w naszym organizmie wraz z wiekiem. Ponadto poziom koenzymu Q10 obniża stres, promieniowanie ultrafioletowe i starzenie się organizmu.  
Kosmetyki są w przyzwoitej cenie – około 40 zł za każdy. Nie mogę potwierdzić obiecanej przez producenta redukcji zmarszczek, ale na pewno przy systematycznym stosowaniu niechciane przez nas niedoskonałości nie pogłębiają się. Mogę Wam za to potwierdzić, że kosmetyki są delikatne, całkiem dobrze  nawilżają i są wydajne. Dobra wiadomość również dla osób posiadających skórę wrażliwą – kosmetyki potwierdzone są dermatologicznie, czyli dobrze sprawdzą się również na tego typu skórze.
 

W skład przedstawionego zestawu wchodzi:


 
Krem Nivea Q10 Plus przeciwzmarszczkowy nawilżający na noc – dobrze nawilża i regeneruje. Regularnie stosowany zwiększa poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze.  

 
 
Roll – On Nivea Q10 Plus energetyzujący pod oczy – lekki, szybko się wchłania, dobrze nawilża i odświeża skórę pod oczami. Stosowany regularnie zwiększa poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze. 


 

 
Krem Nivea Q10 Plus energetyzujący przeciwzmarszczkowy na dzień – dobrze nawilża i odświeża skórę. Stosowany regularnie zwiększa poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze.

 
Na zakończenie dzisiejszego wpisu aktualna gazetka i kilka wybranych promocji ze sklepu Douglas. Całość znajdziecie TUTAJ
https://douglas.okazjum.pl/gazetka/katalog-douglas-01-04-2015,12686/1/
 
 
 
https://douglas.okazjum.pl/gazetka/katalog-douglas-01-04-2015,12686/13/https://douglas.okazjum.pl/gazetka/katalog-douglas-01-04-2015,12686/13/

 
 
https://douglas.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-douglas-01-04-2015,12777/2/
 
 
 
 
 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


10 thoughts on “Pielęgnacja twarzy z Nivea Q10 Plus”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial