Blog lifestylowy

Wizyta w spa i nie tylko

Wizyta w spa i nie tylko

Podczas ostatniego weekendu, odpoczywaliśmy w Hotelu Carina w Pokrzywnej. Miejscowość ta znajduje się w Dolinie Złotego Potoku w Górach Opawskich  i jest idealnym miejscem dla złaknionych odpoczynku w górach.
Będąc z córką, wybraliśmy pakiet all inclusive z mnóstwem atrakcji, który okazał się idealny dla rodziny z dzieckiem.
W wolnym czasie relaks zapewniła nam m.in. strefa spa  oraz basen z saunami i jacuzzi. To ostatnie okazało się największą frajdą dla naszej Oliwii. Za to ja chętnie skorzystałam z zabiegów proponowanych przez  Yasumi – Instytut Zdrowia i Urody. Wybrałam pobudzający peeling kawitacyjny oraz maseczkę z alg morskich, która zapewnia prawidłowe nawilżenie skóry.
Po konsultacji z kosmetyczką wypróbowałam również krem dostosowany do mojej skóry Eyes&Lips Contour Cream – na okolicę oczu i ust.
Jak mnie zapewniano jego zadaniem jest regeneracja i ochrona delikatnej skóry wokół oczu i ust, a także niwelacja zmarszczek i redukcja objawów fotostarzenia się skóry.
Krem zawiera elastynę, witaminę A i E oraz olej z pestek winogron. Stosuję go od tygodnia i muszę przyznać, że skóra jest idealnie nawilżona.
Nasza córka chyba taż załapała ” bakcyla” dbania o swą urodę i rozpoczęła edukację od przeglądania fachowej literatury. Poza tym jest także wspaniałą towarzyszką podczas zabiegów 🙂

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Jarnołtówek – wypoczynek dla wszystkich
Tołpa strefa T
Twarz to nasza wizytówka

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


19 thoughts on “Wizyta w spa i nie tylko”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial