W dzisiejszym wpisie moja opinia na temat kremu z kwasem hialuronowym marki AVA z serii Beauty Home Care. Jest to jeden z kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej do każdego rodzaju cery.
Pojemność: 100 ml
Działanie:
Krem intensywnie nawilżający skórę i wygładzający drobne zmarszczki. Zawiera kwas hialuronowy, który utrzymuje na optymalnym poziomie nawilżenie w głębszych warstwach naskórka zapewniając ochronę przed nadmierną utratą wody.
Sposób użycia:
Krem należy nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, pozostawiając do wchłonięcia.
Moja opinia:
Krem jest bardzo wydajny – jak widzicie na zdjęciach został kupiony latem, a mam go do dziś. Dość dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustych miejsc, ale z mojego punktu widzenia, nie jest to jakaś rewelacja. Zawarty w kremie kwas hialuronowy chyba bardziej działa na naszą psychikę, niż przynosi rzeczywiste efekty. Owszem, całkiem dobrze nawilża więc zawsze lepiej go stosować niż nic, ale nie spodziewajmy się mega wygładzenia. No cóż, czas leci i chyba przyszła pora aby zaopatrzyć się w coś mocniejszego i tego będę szukać na najbliższych zakupach w drogerii 🙂

seems like a great produts!
http://rosdays.blogspot.co.il/
So precise and detailed thanks!
This look great ! 🙂
please follow my blog : THE COLORFUL THOUGHTS
Mogę szczerze polecić coś co przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Jakiś czas temu miałam problem z włosami. Wtedy mama poleciła mi skorzystanie z lampy Bioptron do naświetlania i koloroterapii. Zdesperowana użyłam jej i… szok i niedowierzanie. Wszystkie moje problemy stopniowo zaczęły znikać. Co więcej, po czasie zauważyłam że nie potrzebuję już tylu kosmetyków do pielęgnacji włosów. Zaczęłam korzystać z naświetlań do pielęgnacji cery. I znów to samo! Oszczędzam mnóstwo pieniędzy na kosmetyki, o lekach nie wspominając! Lampy Bioptron mają wiele zastosowań i są skuteczne. Naprawdę spróbujcie – nie pożałujecie!
PS. Dodam, że z lamp Bioptron może bezpiecznie korzystać cała rodzina!
Monika
Oh, jetzt bin ich aber sehr neugierig, so gut klingen die!
xx from Bavaria/Germany, Rena
http://www.dressedwithsoul.com