Blog lifestylowy

Pobierowo: słońce, plaża i morze

Pobierowo: słońce, plaża i morze

http://www.swiatwkolorzeblond.com//

W dzisiejszym wpisie przesyłam Wam kilka zdjęć ze słonecznej plaży w Pobierowie. Kto zagląda na nasz Instagram ten wie, że to właśnie tutaj relaksujemy się z rodziną od tygodnia 🙂 Pogoda wyjątkowo nam sprzyja, dzięki czemu możemy aktywnie wykorzystać wspólnie spędzany czas.

 

 

 

polecane miejsca nad morzem
Pobierowo – jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości przez turystów nad Bałtykiem, najbardziej ujęła mnie piaszczystą plażą z której rozpościera się widok na sięgające po widnokrąg morze. Uroku dodają tym terenom również lasy sosnowe, których odświeżający aromat działa kojąco i relaksacyjnie. Jest to miejsce doskonale przygotowane na pobyt rodzin z dziećmi i to jego główny atrybut. Mamy tu różne formy zakwaterowania od domków kampingowych czy przyczep kampingowych na polach namiotowych po luksusowe apartamenty. Jednakże przeważają liczne posesje z domkami z bali, z placami zabaw przeznaczone typowo dla rodzin z małymi dziećmi.
spacer brzegiem morza
Natomiast jeśli chcecie zasmakować prawdziwego luksusu takiego np. jak w apartamentach budowanych przez profesjonalnych deweloperów  apm-development.com.pl  to musicie przejechać paręnaście kilometrów np. do Międzyzdrojów czy do Pogorzelicy. My zostaliśmy przy apartamencie nieco skromniejszym ale wśród sosnowego lasu i w otoczeniu domków z bali, z dużym placem zabaw .
polecane miejsca nad morzem
place zabaw w Pobierowie
nasze polskie morze

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


12 thoughts on “Pobierowo: słońce, plaża i morze”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial