Blog lifestylowy

Ajurweda – sposób na zdrowie i urodę

Ajurweda – sposób na zdrowie i urodę

Obecnie coraz większą wagę zaczynamy przywiązywać do zdrowego stylu życia i do naturalnych metod leczniczych. Wszystko po to, aby zachować zdrowie, dobrą kondycję i urodę na długie lata.  Dlatego w dzisiejszym wpisie postanowiłam przedstawić wam na czym polega ajurweda , czyli indyjska nauka medyczna, która zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. 

Ajurweda opiera się głównie na wspieraniu zdrowia i urody w oparciu o naturalne składniki roślinne i zioła. Polega na wspomaganiu zdrowia poprzez odpowiednią dietę, sposób życia oraz techniki relaksacyjne.

Dużą popularnością cieszą się kosmetyki ajurwedyjskie, które zawierają wiele naturalnych składników odżywczych, dzięki czemu doskonale pielęgnują ciało i koją zmysły wspaniałymi zapachami.  Ponadto wykazują właściwości nawilżające, łagodzące, antybakteryjne, a nawet przeciwzapalne. Są wśród nich m.in. kremy, olejki do twarzy i ciała, peelingi,  żele,  szampony oraz mydła. Wiele drogocennych specyfików ajurwedyjskich dostępnych jest na stronie sklepu DEVA Harmony , który jest liderem handlu naturalnymi ziołami sprowadzanymi z Indii. W bogatej ofercie sklepu można znaleźć naturalne preparaty, które umożliwiają ajurwedyjską pielęgnację ciała na wszystkich poziomach.

 

ajurweda zdrowe produkty 2021

Oprócz kosmetyków rozchwytywane są także suplementy ajurwedyjskie, które stanowią alternatywę do współczesnej medycyny.  Wytwarzane są na bazie roślin i ziół. Wśród nich znane są tabletki ashwagandha i praparaty brahmi, dzięki którym można leczyć m.in. problemy z koncentracją, bezsennością, wypadaniem włosów oraz pracą jelit. Są one naturalną alternatywą dla tradycyjnych preparatów chemicznych, a także naturalnymi środkami wspomagającymi nasze zdrowie i urodę.

 

ajurweda ziola soki herbaty

WARTO PRZECZYTAĆ:

Naturalny peeling solno – błotny z Morza Martwego z dodatkiem oleju arganowego WHITE FLOWER’S

Suplementy diety w proszku Vitter Pure – opinia

Kolagenowe serum ze złotem – opinia

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


1 thought on “Ajurweda – sposób na zdrowie i urodę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial