Blog lifestylowy

Będzie nas czworo

Będzie nas czworo
Tak Moi Drodzy, myślę, że tytuł dzisiejszego wpisu brzmi dość jednoznacznie – nasza córka będzie miała rodzeństwo 🙂 Mimo, że to piąty miesiąc, na razie nie wiemy kto dokładnie do nas dołączy – chłopczyk czy dziewczynka.
Obecnie jest mnie więcej o 6 kg  dlatego jak zauważyliście, od pewnego czasu niewiele moich zdjęć na blogu. To tak jak z przechodzeniem przez barierę dźwięku, musi być wielkie boom i wtedy zaczynamy się akceptować. Tak więc myślę, że wątek modowy zostanie bardziej zmodyfikowany w kierunku rozmiarów XL (mam nadzieję, że nie XXL czy XXXL). A po szczęśliwym rozwiązaniu pokażę się w pełnej krasie dopiero jesienią, kiedy to, mam nadzieję, zrzucę zbędne kilogramy. Albo przynajmniej część, bo apetyt tym razem dopisuje mi znacznie bardziej niż poprzednio.
Przy okazji dzisiejszego wpisu, poniżej kilka wiosenno – letnich zestawów dla przyszłych mam. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach możemy poszczycić się dość bogatą ofertą sklepów posiadających ubrania w większych rozmiarach. Można znaleźć modne i kolorowe, dzięki czemu każda z nas może nadal wyglądać atrakcyjnie.
Oczywiście noszone ubrania muszą być przede wszystkim wygodne. Wybór mamy ogromny, począwszy od spodni ze specjalnym miękkim pasem, legginsów, sukienek, aż do specjalnie dobranych tunik i bluzek.
Ja na okres wiosenno – letni preferuję sukienki, a także legginsy połączone z bluzką lub tuniką.
Na zakończenie dzisiejszego wpisu, podaję Wam adres strony http://www.sakolife.pl/ na której można znaleźć wiele ubrań nie tylko dla mam, prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach. Myślę, że możecie znaleźć tam coś odpowiedniego, kompletując wiosenną garderobę.

PS.
Swoją drogą popatrzcie moje przyszłe mamy, jak o nas dbają sprzedawcy, nawet manekiny są w ciąży 🙂
 

 

źródło: polyvore.com, pinterest.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


29 thoughts on “Będzie nas czworo”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial