Blog lifestylowy

Oryginalne wyroby z Youpibag

Oryginalne wyroby z Youpibag
W dzisiejszych czasach, gdy komputer (najczęściej laptop) stał się niemal „członkiem rodziny” i znajduje się prawie w każdym domu, warto pomyśleć o ochronie tego jakże cennego urządzenia, bez którego coraz trudniej nam żyć. Osobiście nie wyobrażam sobie dnia, bez szybkiego dostępu do różnego rodzaju informacji, braku możliwości załatwiania niektórych spraw drogą online, a także wygodnej i łatwej komunikacji. Jak powszechnie wiadomo do dobrych rzeczy, człowiek szybko się przyzwyczaja, więc nie chcąc aby nasz notebook wylądował w serwisie, myślę że warto zadbać o jego ochronę.

W dzisiejszym wpisie chciałam Wam przedstawić propozycję idealnego zabezpieczenia naszego laptopa. To eleganckie, oryginalne i funkcjonalne etui, które zostało przedstawione poniżej, znalazłam na stronie www.youpibag.pl

Zaprezentowany pokrowiec na zewnątrz wykonany jest z wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne pianki neoprenowej, natomiast wewnątrz posiada miękki materiał, który chroni urządzenie przed zarysowaniami. Tak jak zaznaczyłam wcześniej, jest to produkt firmy Youpibag która zajmuje się produkcją wysokiej jakości personalizowanych pokrowców na powszechnie używane urządzenia elektroniczne, jak laptopy, tablety i telefony komórkowe. Dużym plusem jest to, że każdy klient może sam zaprojektować swój własny, wymarzony pokrowiec. Nie bez znaczenia jest również fakt, że są to produkty w całości stworzone w Polsce, więc dokonując zakupu wspieramy nasz rodzimy biznes.
Ale to nie wszystko, gdyż firma do produkcji swych wyrobów wykorzystuje wiele materiałów pochodzących z odzysku czym przyczyniamy się pośrednio do ochrony naszego środowiska. 
Jak widzicie na zdjęciach z oferty sklepu wybrałam jeden z dostępnych modeli, który mogłam sama skonfigurować: wybrać teksturę wnętrza, kolor podstawowy, kolor zamka i obszycia.  Moje nowe etui jest w kilku różnych barwach, ponieważ lubię oryginalne i jednocześnie niepowtarzalne gadżety. Poza tym zewnętrzna neoprenowa powłoka ( może być filcowa ) zabezpiecza sprzęt np. przed zamoknięciem a kolory w barwach tęczy powodują, że mogę go bez trudu odnaleźć w stercie innych rzeczy. Myślę, że jest to dobra propozycja dla osób, które znudziły się tradycyjnymi wersjami.
Na koniec dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych produktami Youpibag. Otóż z kodem rabatowym ” SWIAT BLOND ” możecie uzyskać 10% zniżki na wybrane zakupy.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


13 thoughts on “Oryginalne wyroby z Youpibag”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial