Blog lifestylowy

„Pokaż na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa”

„Pokaż na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa”
W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam niezwykle inspirującą książkę z zakresu psychologii biznesu, pt. „Pokaż na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa” której autorem jest Donald Trump i Bill Zanker.
 
Jeśli chcecie poznać sekrety obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz jego przyjaciela Billa Zankera, jak myśleć śmiało, działać w wielkim formacie i osiągać wielkie sukcesy, to od razu Wam polecam tę lekturę. Oczywiście wcześniej zapraszam na krótką recenzję.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Donald Trump to człowiek kojarzony z wielkimi sukcesami, znany przede wszystkim jako deweloper i twórca najbardziej prestiżowych obiektów na świecie. Zasłynął także dzięki reality show „The Apprentice”. Obecnie jest 45 prezydentem Stanów Zjednoczonych i jednym z najbogatszych ludzi na świecie. 
Z kolei jego przyjaciel, Bill Zanker, jest założycielem The Learning Annex (1980 r.). Dzięki współpracy z Trumpem i zastosowaniu jego strategii, jego mała firma w 2007 roku trafiła na listę najszybciej rosnących przedsiębiorstw o rocznych przychodach przekraczających 100 milionów dolarów.
książki z psychologii biznesu polecane
W książce znajdziecie wiele wskazówek oraz strategii, jak nauczyć się myśleć śmiało, wyjść poza własne ograniczenia, podejmować działania na wielką skalę i osiągać równie wielkie sukcesy. Ponadto poznacie sposoby, jak dobierać odpowiednich ludzi do współpracy, w jaki sposób ich zmotywować, zainspirować i rozbudzić w nich ducha zespołu.
Dzięki przedstawionej książce poznacie także sytuacje, kiedy warto agresywnie forsować swoje zdanie, bez względu na to co powiedzą inni, tak aby osiągnąć swój cel. Interesujące jest również podejście do życia obydwu panów gdy napotykają na swojej drodze przeszkody i ponoszą porażki. W końcu obaj mieli swoje lepsze i gorsze czasy, ale obaj dzięki odważnemu myśleniu i maksymalnemu wykorzystaniu swoich możliwości podnieśli się i wspięli na niewyobrażalne wyżyny sukcesu, pokazując na co ich stać.
 
Jest to niewątpliwie książka warta polecenia. A na zakończenie, w ramach podsumowania krótki cytat:
 
 
” Jeśli chcesz osiągać rzeczy wielkie, musisz wyjść poza własne ograniczenia. Musisz się sprężyć i wejść w stan wyższej świadomości. I musisz zrobić to sam. Nikt nie może zrobić tego za ciebie”
Tony Robbins

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


4 thoughts on “„Pokaż na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial