Blog lifestylowy

” Pierworodna ” Toscy Lee – premiera już wkrótce …

” Pierworodna ” Toscy Lee – premiera już wkrótce …
W dzisiejszym wpisie chciałam Wam polecić najnowszą książkę Wydawnictwa IUVI pt.: „Pierworodna” Toscy Lee, której premiera odbędzie się w najbliższym czasie, tj. 26 kwietnia.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Miłość, tajemnice i nagłe zwroty akcji w fascynującej kontynuacji „Potomków”!

Nagle, w jednej chwili, powraca cała przeszłość Audry. Wymazane na jej własne życzenie wspomnienia zostały jej zwrócone. Wreszcie Audra wie, dlaczego to zrobiła – by uratować córeczkę. Teraz musi znaleźć swojego największego wroga, Historyka, i położyć kres trwającej od wieków wojnie między Potomkami a Dziedzicami – raz na zawsze. Ale najpierw musi uratować swojego męża Lukę, który jest więziony przez Dziedziców. Nie jest to proste, a sprawy komplikują się dodatkowo, ponieważ Audra działa poza prawem. Nie ułatwia zadania także fakt, że kobieta zmaga się z rosnącą potęga swej mocy i jej bolesnymi skutkami ubocznymi.
Kiedy podła zdrada krzyżuje jej plany, Audra nie wie, komu ufać. Z pomocą mnicha heretyka, sprawdzonych przyjaciół i hakera Błazna szuka sposobu, aby pokonać Dziedziców i uratować pozostałych Potomków. Ostateczna konfrontacja z zaskakującym i nieubłaganym obrotem spraw będzie śmiertelnie niebezpiecznym sprawdzianem mocy Audry.

Czy okaże się wystarczająco silna?

 
 

Więcej informacji znajdziecie na stronie : http://iuvi.pl/ksiazka/pierworodna/

http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “” Pierworodna ” Toscy Lee – premiera już wkrótce …”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial