Blog lifestylowy

Serum przeciw wypadaniu włosów Dermastic – opinia

Serum przeciw wypadaniu włosów Dermastic – opinia

W dzisiejszym wpisie zapraszam Was do przeczytania opinii na temat serum przeciw wypadaniu włosów, które  przeznaczone jest dla kobiet i mężczyzn borykających się z tym problemem.
 
 
 
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
 
 
 
Opis produktu:
 
Silnie skoncentrowane Serum przeciw wypadaniu włosów zostało opracowane dla kobiet i mężczyzn z problemem przedwczesnego wypadania włosów. Składniki odżywcze kompleksu BaicapilTM (kiełki soi i pszenicy bogate w cukry, tarczyca bajkalska, arginina) chronią komórki mieszków włosowych przed starzeniem dzięki czemu wydłużają fazę anangenową wzrostu włosów.
 
 
BaicapilTM dodatkowo pobudza aktywność i żywotność istniejących mieszków stymulując wzrost nowych włosów oraz zwiększając ich objętość. Skuteczność kompleksu BaicapilTM została potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.

serum na porost włosów, blog, opinie, serum do włosów
Sposób użycia:
 
Stosować serum dwa razy dziennie na wilgotne lub suche włosy. Po aplikacji (5 – 10 dawek) dokładnie wmasować w skórę głowy. Nie spłukiwać. Serum należy stosować przez co najmniej 3 miesiące. Nie jest tłuste, nie skleja włosów.
 
Pojemność:  100 ml
najlepsze serum na porost włosów

Moja opinia:

Od jakiegoś czasu miałam problem z wypadaniem włosów, dlatego postanowiłam wypróbować przedstawione serum Dermastic, które stymuluje wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu. 
Serum stosowałam systematycznie przez ostatnie kilka tygodni i oceniam jego działanie bardzo pozytywnie. Jego plusem jest delikatny skład, a w szczególności brak alkoholi, które wysuszają włosy. Poza tym serum Dermastic wchłania się błyskawicznie, nie obciąża włosów i jest bardzo wydajne. Oczywiście jego największym plusem jest to, że jest skuteczny ponieważ wypadanie włosów ograniczyło się do minimum.
Polecam zarówno kobietom jak i mężczyznom, a po więcej szczegółów odsyłam na stronę http://diagnosis.pl/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


13 thoughts on “Serum przeciw wypadaniu włosów Dermastic – opinia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial