Blog lifestylowy

„Alcatraz kontra Bibliotekarze. #2 Kości Skryby” – recenzja

„Alcatraz kontra Bibliotekarze. #2 Kości Skryby” – recenzja

 

„Alcatraz kontra Bibliotekarze. #2 Kości Skryby” to druga część przygód Alcatraz’a, której autorem jest Brandon Sanderson. To kolejna propozycja literatury młodzieżowej, przy której młodsi czytelnicy na pewno nie będą się nudzić.

 

Alcatraz kontra Bibliotekarze opinia

 

Przedstawiona książka jest kolejną nowością Wydawnictwa IUVI, którą znajdziecie na stronie: http://iuvi.pl/   

Na temat pierwszej części pt. „Alcatraz kontra Bibliotekarze. # Piasek Raszida”, mogliście przeczytać w jednym z wcześniejszych wpisów  tutaj – KLIK

W drugiej części główny bohater powraca w wielkim stylu. Infiltruje Bibliotekę Aleksandryjską, która bynajmniej nie została zniszczona i jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi. Szuka swojego ojca, który prawdopodobnie wcale nie umarł i odkrywa dziwny złoty sarkofag, w którym może znajdować się klucz do jego zdumiewającego talentu do psucia różnych rzeczy. Biblioteki strzegą jednak kustosze – wytrwali i podstępni złodzieje dusz.

Czy Alcatraz odzyska ojca? Czy z pomocą przyjaciół uratuje dziadka Smedry’ego?

 

Alcatraz kontra Bibliotekarze Piasek Raszida opinia

 

Książka napisana jest lekkim, prostym językiem i tak jak wcześniej wspomniałam, przeznaczona jest raczej dla młodszych czytelników. Cała historia opisana jest z perspektywy głównego bohatera, który jest jednocześnie autorem książki.

Niewątpliwym plusem powieści jest szybka akcja oraz ładne ilustracje, które pozytywnie wpływają na wyobraźnię. Poza tym znajdziecie tu wiele zabawnych sytuacji, ciekawych przygód i przewrotnych chwil akcji. Polecam na jesienne, długie wieczory.

 

Alcatraz literatura młodzieżowa

 

 

„Alcatraz kontra Bibliotekarze. # Kości Skryby”szczegóły:

Data wydania: 24.05.2017 r.

Liczba stron: 320

Cena: 29,90 zł

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial