Blog lifestylowy

Koraliki modułowe – pomysł na oryginalny prezent

Koraliki modułowe – pomysł na oryginalny prezent

Koraliki modułowe to oryginalne ozdoby, dzięki którym każda z nas może podkreślić własną odrębność i stworzyć wyjątkowe dodatki do swoich stylizacji. Taką biżuterię możemy dokupywać w zależności od swoich potrzeb, wybierając motywy zgodne, np. z naszymi zainteresowaniami czy wyznawanymi wartościami. Pojedyncze ozdoby możemy łączyć w różnoraki sposób, tworząc oryginalne i jedyne w swoim rodzaju zestawy biżuterii.

 

 

Koraliki modułowe modna biżuteria

 

 

Biżuteria modułowa stała się niezwykle modna w ostatnich latach. Dzięki nowoczesnym kolekcjom i bogatej ofercie, poszczególne elementy możemy dokupywać w dowolnym czasie, upamiętniając ważne dla nas wydarzenia. Przykładem jest tu kolekcja beads ze sklepu ModernSilver, o którym już kiedyś Wam wspominałam ( tutaj KLIK ), gdzie głównym elementem są koraliki .

Beads oznacza złożony z wielu dobieralnych elementów zestaw, łączący w sobie wielką elastyczność z nieograniczoną ilością możliwych do wykonania kombinacji. W jego skład wchodzą naszyjniki oraz bransoletki, będące bazą, do których doczepiane są zawieszki. Baza jest zazwyczaj wykonana ze złota lub srebra, ale może być także w formie linki lub rzemykowej plecionki.

Koraliki modułowe mogą być wykonane ze złota, srebra, a także z metali nieszlachetnych, czyli z tego samego tworzywa co podstawa. Zdobione mogą być cyrkoniami, bursztynem, barwnym wzorem emaliowanym, a nawet diamentem czy perłą.

 

Koraliki modułowe – główne zalety:

  • biżuterię cechuje elastyczność w doborze elementów i uniwersalność,
  • wykonana jest z dobrej jakości kruszców, srebra lub złota, dzięki czemu jest solidna i trwała,
  • cechuje ją ciekawe wzornictwo i oryginalny design,
  • jest odporna na przebarwienia,
  • przystępna cena.

 

Jak widzicie, biżuteria modułowa ma wiele zalet. Począwszy od wykonania i szerokiej gamy elementów po ciekawe wzornictwo i przystępną cenę. Myślę, że warto dodać, iż takie ozdoby mogą być ciekawym i oryginalnym prezentem dla bliskich nam osób. Jestem pewna, że każdemu z nas sprawiłaby radość zawieszka zgodna z naszym charakterem lub zainteresowaniami. Ja na pewno cieszyłabym się z takich ozdób znalezionych pod tegoroczną choinką 🙂

 

 

Koraliki modułowe modna biżuteria

 

 

 

Zdjęcia: https://modernsilver.eu/, kolaże własne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


3 thoughts on “Koraliki modułowe – pomysł na oryginalny prezent”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial