Blog lifestylowy

Ajurweda dla każdego

Ajurweda dla każdego

Obecnie medycyna naturalna i promowanie zdrowego stylu życia zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza ajurweda , czyli starohinduski system medycyny naturalnej, który uznawany jest za podstawę obecnego systemu medycznego.

Ajurweda opiera się na wspieraniu zdrowia i urody w oparciu o naturalne składniki roślinne i zioła. Można powiedzieć, że jest niekonwencjonalną medycyną wykorzystującą dobrodziejstwa matki natury. Bazuje na wspomaganiu zdrowia poprzez właściwie dobraną dietę, zdrowy styl życia i odpowiednie techniki relaksacyjne.

Dużą popularnością cieszą się kosmetyki ajurwedyjskie, które zawierają składniki pochodzenia naturalnego. Wykazują właściwości nawilżające, antybakteryjne oraz przeciwzapalne. Są wśród nich m.in. przeciwzmarszczkowe kremy, olejki do twarzy i ciała, peelingi oraz odżywcze żele i szampony. Wiele wartościowych produktów ajurwedyjskich można znaleźć na stronie sklepu https://devaharmony.com/pl/ , który jest liderem w handlu naturalnymi ziołami sprowadzanymi ze wschodu. W ofercie sklepu dostępne są naturalne preparaty, które umożliwiają ajurwedyjską pielęgnację ciała na wszystkich poziomach.

Oprócz kosmetyków do twarzy i ciała, warto sięgnąć po naturalne herbaty ajurwedyjskie, które mają właściwości relaksacyjne i łagodzące stres.  Dzięki odpowiednim mieszankom ziół możemy zachować  pełnię zdrowia oraz przywrócić sobie pierwotną równowagę.

Na uwagę zasługują również suplementy ajurwedyjskie, które wytwarzane są na bazie roślin i ziół. Dzięki naturalnym składnikom zawatym m.in. w takich tabletkach jak ashwagandha czy preparat brahmi, można z powodzeniem uporać się z bezsennością, wypadaniem włosów oraz problemami skórnymi.

 

Zdjęcie: pixabay.com

WARTO PRZECZYTAĆ:

Kolagenowe serum ze złotem – opinia

Kolagenowy krem do twarzy ze złotem i kawiorem

Kolagenowe płatki pod oczy ze złotem

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial