Blog lifestylowy

Wyprawkowy must have dla niemowlaka

Wyprawkowy must have dla niemowlaka

Narodziny dziecka to bez wątpienia magiczna chwila dla rodziców. Zanim jednak maluch pojawi się na świecie, trzeba stworzyć dla niego odpowiedni kącik do zabaw i odpoczynku oraz zaopatrzyć go we wszystkie niezbędne ubranka i akcesoria. Lista zakupów potrafi być naprawdę długa, dlatego warto od razu udać się do sklepu, w którym można kupić wszystkie produkty, które przydadzą się w pierwszych miesiącach życia dziecka.  Dla mnie takim sklepem jest www.3kiwi.pl który specjalizuje się w segmencie artykułów premium i luksusowych dla dzieci. Znajdziecie tam całą bazę markowych produktów, które ułatwią wam umeblowanie pokoju dziecięcego oraz zagospodarują garderobę .

Wśród produktów, które składają się na wyprawkowy must have dla niemowlaka, na pewno nie może zabraknąć miękkich i delikatnych ubranek, otulaczy oraz kocyków, które zapewnią mu maksymalny komfort. Konieczne będą także podstawowe akcesoria dziecięce, takie jak butelki (najlepiej z systemem antykolkowym), smoczki w odpowiednim rozmiarze, podgrzewacz, czy sterylizator. Istotne są także akcesoria pielęgnacyjne (specjalne nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami, aspirator do nosa, czy szczoteczka do włosów z miękkim włosiem) oraz akcesoria kąpielowe (plastikowa wanienka, termometr do wody, leżaczek do kąpieli lub plastikowy wkład, okrycie kąpielowe, ręczniczek). Warto przy tym pamiętać, aby wybierając produkty dla malucha zawsze stawiać na wysoką jakość wykonania i dokładnie sprawdzać skład.

Na pewno jednym z ważniejszych zakupów stanie się wybór odpowiedniego wózka, który powinien cechować się nie tylko wygodą ale także solidnym wykonaniem i różnorodnością konstrukcyjną. Ważnym elementem wyprawki będzie także wybór fotelika samochodowego, który jest niezbędny w czasie podróży autem. Warto pamiętać, aby fotelik dobrać odpowiednio do wagi i wieku dziecka oraz zawsze mieć na uwadze jego bezpieczeństwo dobierając odpowiedni model.

Kolejnym krokiem w przygotowaniu miejsca dla malucha, będzie urządzenie przestrzeni w pokoju dziecięcym oraz wybór właściwego umeblowania. Podstawą jest oczywiście wygodne łóżeczko, materac (np. piankowo – kokosowy) oraz wszelkie akcesoria do przewijania. Tu należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem malucha i praktycznością produktów, wybierając np. łóżeczko wyposażone w wyjmowane szczebelki i kilkustopniową regulację wysokości.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Pomysły na przechowywanie rzeczy

Rolety okienne w aranżacji wnętrz

Jak wybrać meble do pokoju dziecięcego ?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial