Blog lifestylowy

Flos-Lek PHARMA

Flos-Lek PHARMA
Dzisiaj trochę nowości kosmetycznych z firmy Flos-Lek. Jak widać na zdjęciach są to dermokosmetyki przeznaczone dla skóry delikatnej i wrażliwej, wymagającej szczególnej pielęgnacji. Jak zapewnia nas producent, formuły preparatów zostały przebadane przez akredytowane laboratoria badawcze i
przetestowane pod nadzorem dermatologów przez osoby o skórze wrażliwej i
skłonnej do alergii. Kosmetyki stworzone są z naturalnych surowców, więc nie powinny  podrażniać  czy uczulać naszej skóry.
Stosując od niedawna przedstawione kosmetyki do pielęgnacji, przyznam że są dość dobrej jakości. Ale moja ocena jest tylko dobra. Skóra jest w miarę nawilżona ale nie daje powalających efektów. W podobnych cenach można znaleźć dużo lepsze kosmetyki. Te przedstawione poniżej znajdziecie w aptekach i sklepach zielarskich.
 

 

Krem pod oczy dla skóry wrażliwej – oczywiście seria hypoalergiczna, polecany do skóry mało elastycznej, skłonnej do tworzenia zmarszczek oraz tzw. „cieni” i „worków” pod dolną powieką.
Krem posiada lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie drażni okolic oczu.

 
 
 

 
 

 

Krem regeneracyjny dla skóry wrażliwej – polecany na dzień lub na noc, działa łagodząco na podrażnioną skórę, zapobiega wysuszeniu i wiotczeniu skóry, a także zwiększa odporność skóry na stres i zmęczenie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


24 thoughts on “Flos-Lek PHARMA”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial