Blog lifestylowy

Płyn do mycia twarzy Cleanstep Gentle Cleanser

Płyn do mycia twarzy Cleanstep Gentle Cleanser
W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam opinię na temat oczyszczającego płynu do mycia twarzy Cleanstep Gentle Cleanser od GlySkinCare.

Działanie:
 
Płyn do mycia twarzy Cleanstep Gentle Cleanser nie zawiera mydła i alkaliów. Skutecznie usuwa makijaż pozostawiając uczucie komfortu nawilżonej skóry. Zawarty w preparacie kwas glikolowy pomaga przywrócić jej naturalny odczyn pH. Preparat może być stosowany przez osoby mające cerę skłonną do podrażnień. 
 
Rodzaj cery: 

Wszystkie rodzaje cery
 
Pojemność: 200 ml

Moja opinia:
Na temat prezentowanego płynu do mycia twarzy czytałam wiele pozytywnych opinii na blogach, a także o jego licznych korzyściach na stronie  http://diagnosis.pl/ W związku z tym, postanowiłam również go przetestować.
 
Jak widzicie na zdjęciach opakowanie wzbogacone jest w pompkę dozującą, co ułatwia nakładanie. Po rozprowadzeniu na twarzy, czujemy lekką, kremową konsystencję, która dobrze oczyszcza i nawilża skórę.
Ponieważ mam cerę wrażliwą, dla mnie plusem jest neutralny zapach. Poza tym preparat ma neutralne pH 5,5, nie podrażnia i jest bardzo delikatny dla skóry.   Płyn jest wydajny, a jego cena waha się w przedziale: 29,99 – 49,99 zł. Myślę, że warto go mieć na półce, dlatego polecam do codziennej pielęgnacji.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


13 thoughts on “Płyn do mycia twarzy Cleanstep Gentle Cleanser”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial