Blog lifestylowy

” Lilka ” Małgorzata Kalicińska – recenzja

” Lilka ” Małgorzata Kalicińska – recenzja

” Lilka „ to wzruszająca książka Małgorzaty Kalicińskiej, znanej z bestsellerowych powieści dla kobiet. Niedawno mogliście przeczytać opinię na temat jednej z jej książek –  ” Trzymaj się, Mańka !” która była kontynuacją dalszych losów poznanej dzisiaj bohaterki.

 

 

Lilka książka recenzja blog

 

 

” Lilka ” to opowieść o kobiecie w średnim wieku, która odkrywa, że rozstania nie muszą oznaczać pustki, a samotność można zapełnić nowymi doświadczeniami. I jeśli tylko pragniemy, miłość i przyjaźń mogą przyjść do nas w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Główna bohaterka powieści to Marianna, którą poznajemy w trudnym dla niej momencie życia, kiedy dowiaduje się, że po 30 latach drętwego małżeństwa, mąż postanawia odejść. Marianna mimo żalu, nie rozpacza i nie ma pretensji. W tym samym czasie odzywa się do niej nielubiana, przyrodnia siostra Lilka. Okazuje się, że kobieta jest ciężko chora, a diagnoza: zaawansowane stadium raka szyjki macicy brzmi jak wyrok.  Od tej chwili więź między siostrami zaczyna się mocno zacieśniać, a Marianna staje się dla Lilki prawdziwym wsparciem w walce o jej zdrowie i życie.

 

 

Lilka opowieść blog

 

 

” Lilka ” to kolejna ciekawa i wartościowa powieść Kalicińskiej. Opisana historia, zmusza do refleksji nad kruchością naszego życia oraz nad tym jak ważne jest tu i teraz.

Książka napisana jest lekkim i plastycznym językiem. Jestem pewna, że przypadnie do gustu niejednej czytelniczce. Dlatego polecam na długie zimowe wieczory.

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “” Lilka ” Małgorzata Kalicińska – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial