Blog lifestylowy

” Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą ” – recenzja

” Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą ” – recenzja

” Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą „ to powieść biograficzna o Jerzym Górskim, której autorem jest Łukasz Grass (dziennikarz, założyciel portalu Akademia Triathlonu). Książka wydana została przez Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o., a jej premiera odbyła się 8 listopada 2017 roku.

 

 

Najlepszy wydawnictwo ringier axel springer polska

 

 

Nie miał niczego, a zdobył wszystko. Był na samym dnie, ale wzniósł się tam, gdzie większość ludzi nigdy nie dotrze. ” Najlepszy ” to historia o niezwykłej, ponad czternastoletniej walce z uzależnieniem od narkotyków, papierosów i alkoholu. Dzięki terapii i uprawianiu sportu bohater tej książki podniósł się i wygrał prestiżowe zawody Double Ironman w USA. Jerzy Górski, były narkoman i monarowiec, a jednocześnie legenda polskiego triathlonu, jest symbolem walki z własnymi słabościami.

 

 

 

Najlepszy opinia o książce blog

 

 

” Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą „to niezwykła i przejmująca opowieść, w której wydarzenia miały miejsce naprawdę. Poznajemy w niej trzy etapy z życia głównego bohatera. Pierwszy, gdy upada, bierze narkotyki oraz zalicza kolejne zakłady karne. Drugi, kiedy leczy się w Monarze i wychodzi z nałogu oraz trzeci, gdy odnosi sukcesy i wygrywa zawody Double Ironman.

Jerzy Górski to postać bardzo skomplikowana i pełna sprzeczności. To człowiek, który upadł tak nisko, że już niżej się nie dało, ale jednocześnie  podniósł się i dokonał tak wielkich rzeczy, o których większość może jedynie marzyć. Jego życie jest dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na realizację swoich pragnień i celów. Nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że już wszystko stracone. Jego historia to doskonały przykład i wzór zwłaszcza dla tych osób, które nie wierzą w siebie i swoje możliwości.

 

 

Najlepszy premiera nowości wydawnicze

 

 

Historią Jerzego Górskiego zainteresował się również świat filmu. W 2017 roku do kin wszedł film fabularny pt. ” Najlepszy ” reżysera ” Bogów „, Łukasza Palkowskiego, który zachwycił recenzentów i zdobył aż pięć nagród podczas 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w tym Nagrodę Publiczności za scenografię i profesjonalny debiut aktorski oraz Złotego Klakiera za najdłużej oklaskiwany film Konkursu Głównego.

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


1 thought on “” Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą ” – recenzja”

  • Hi admin. It was hard to find this site in google.

    It’s not even in top 10. You should focus on hq links from top websites in your niche.
    I know of a very effective free method to get high quality backlinks
    and instant traffic. The best thing about this method is that you start getting traffic right away.
    For more info search in google for; masitsu’s tricks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial