Blog lifestylowy

Co kupić na Gwiazdkę ?

Co kupić na Gwiazdkę ?

Już zaledwie kilka dni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia i obdarowywania najbliższych wymarzonymi upominkami. To wyjątkowy czas zwłaszcza dla najmłodszych członków rodziny, którzy z niecierpliwością czekają, na to czym w tym roku zaskoczy ich Świąteczna Gwiazdka. Dla tych, którzy nie zrobili jeszcze świątecznych zakupów, postanowiłam w dzisiejszym wpisie przedstawić kilka pomysłów co można kupić na Gwiazdkę .

Na początek wybrałam biżuterię, zarówno złotą jak i srebrną, ponieważ to ona od wieków podkreśla naszą urodę. Oferta sklepów w tym zakresie jest bardzo bogata. Na pewno niejedną z nas ucieszyłyby znalezione pod choinką eleganckie kolczyki, złote bransoletki oraz srebrne lub złote łańcuszki, do których możemy dobrać oryginalne zawieszki. Myślę, że panowie także byliby zadowoleni ze złotych lub srebrnych spinek do mankietów albo gustownego zegarka.

 

 

co kupic na gwiazdke bransoletki

 

Kolejną moją propozycją na gwiazdkowy prezent są bawełniane produkty z zabawnymi nadrukami i grafiką. Mogą to być np. kolorowe t-shirty, które pasujką każdemu. Są odpowiednie na różne okazje zarowno dla niej jak i dla niego. Ponadto oryginalnie wygladają także bawełniane torby i poduszki nawiązujące wzorem do hobby lub charakteru osoby, którą chcemy obdarować.

 

 

co kupic na gwiazdke koszulki z nadrukiem

 

 

Dla tych, którzy gorączkowo poszukują oryginalnych prezentów dla najbliższych, mam również propozycję w postaci spersonalizowanych gadżetów, które będą odpowiednie zarówno dla babci, która przyjmuje nas zawsze ciepłą szarlotką jak i dla młodego kuzyna, który pnie się po szczeblach kariery.   Takim oryginalnym gadżetem może być np. spersonalizowany album na zdjęcia z dedykacją, spersonalizowane pióro dobrej marki, spersonalizowana karafka na alkohole lub kufel do piwa.

 

co kupic na gwiazdke prezenty personalizowane

 

Właściwie, to praktycznie każda rzecz dana od serca i z miłością jest pięknym prezentem świątecznym.  Dawniej wystarczyło dać piękne jabłko czy serce z piernika, dziś to zabawki , gadżety elektroniczne czy biżuteria ale tak naprawdę to liczy się to, że pamiętamy o ukochanej osobie i chcemy jej pokazać jak bardzo ją kochamy. Te wszystkie uczucia sprawiają, że w tym szczególnym czasie tworzy się między ludźmi prawdziwa magia, MAGIA ŚWIĄT.

 

Zdjęcia: murrano.pl, kolaże własne

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Boże Narodzenie w Krynicy – Zdroju
Wesołych Świąt !
Niebieskie dekoracje bożonarodzeniowe

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


7 thoughts on “Co kupić na Gwiazdkę ?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial