Blog lifestylowy

Czapki dla dzieci na mroźne dni

Czapki dla dzieci na mroźne dni

Zimowa, śnieżna aura za oknami, dlatego nasze córki już nie mogą doczekać się rozpoczęcia ferii zimowych. Jak co roku postaramy się, aby ten czas spędzić jak najbardziej aktywnie. Planujemy więc rodzinny wyjazd w góry oraz mnóstwo wspólnych zabaw na śniegu.

Oczywiście jak przed każdym wyjazdem, konieczne jest uzupełnienie garderoby oraz przygotowanie niezbędnego sprzętu, który ma nam posłużyć podczas zimowych wojaży. Aby nie tracić czasu, podczas ostatniego weekendu, razem z moimi córkami zrobiłyśmy przegląd garderoby, po którym okazało się, że na naszej liście zakupów numerem jeden są nowe zimowe czapki dla dzieci . Od razu siadłyśmy przed komputerem i zaczęłyśmy przeglądanie ofert sklepów internetowych. Mimo bogatego asortymentu, wybór odpowiedniego nakrycia głowy wcale nie był taki prosty. Trzeba bowiem pamiętać, że oprócz modnego fasonu czapki dla dzieci muszą być wytrzymałe i wykonane z najwyższej jakości materiałów, tak aby nasze pociechy uchronić przed przeziębieniem i zapewnić im dobre samopoczucie podczas zimowych zabaw. 

czapki zimowe dla dziewczynki

Ostatecznie zakupy zrobiłyśmy w sklepie internetowym PaMaMi, w którym udało nam się upolować bardzo dobrej jakości zimowe czapki dla dzieci w promocyjnych cenach. Wszystkie wykonane są z trwałej i ciepłej tkaniny oraz dodatkowo podszyte polarem, aby chronić przed mrozem i niskimi temperaturami. 

W sklepie PaMaMi oprócz dodatków dla dziewczynek, można znaleźć również ciekawe nakrycia na głowę dla chłopców ( dostępne na stronie https://pamami.pl/pol_m_On_Czapki-meskie-164.html ). Dzięki bogatej palecie barw można wybrać czapki pasujące do różnych stylizacji. Niektóre z nich mają dodatkowe pompony, bardzo lubiane przez najmłodszych oraz oryginalne prążki lub plecionki. Dodatkowo, oprócz pojedynczych czapek, w ofercie dostępne są komplety z szalikiem lub kominem oraz rękawiczkami.

Myślę, że razem z moimi małymi pomocnicami udało nam się wybrać czapki z ciekawymi akcentami, które nie tylko zapewnią komfort noszenia ale są modne i atrakcyjne wizualnie. 

czapki chłopięce na zimę

Zdjęcia: pamami.pl, kolaże własne

WARTO PRZECZYTAĆ:

Modne gadżety dla mam i dzieci

Traperki damskie na jesienne dni

Czy warto kupować w outletach ?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “Czapki dla dzieci na mroźne dni”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial