Blog lifestylowy

Urodziny za pasem

Urodziny za pasem

Czas płynie nieubłaganie i jakby coraz szybciej. Najlepiej to widać po naszych dzieciach, które rosną jak na drożdżach i co roku stajemy przed dylematem, co kupić na prezent ?

Co podarować bliskiej osobie, aby podarunek był naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny? Mimo iż obecnie dostępnych mamy bardzo wiele różnych propozycji, wybranie czegoś niezwykłego stanowi duży kłopot.

Myślę, że jedną z ciekawych propozycji są puzzle wykonane ze zdjęcia. Można stworzyć z nich zestaw o mniejszych lub większych wymiarach z określoną liczbą elementów dostosowany do konkretnej osoby. Puzzle są grą,  którą układać potrafi każdy, więc na pewno będzie to  podarunek  doskonały dla naszej córki. Innym niebanalnym pomysłem jest gra pamięciowa z własnych zdjęć, zwana memory. Jej atutem jest możliwość personalizowania każdego elementu za pomocą własnych zdjęć. Uwielbiają ja zarówno dzieci jak i dorośli, dlatego podobnie jak puzzle z własnym nadrukiem, gra będzie także interesującym podarkiem na  urodziny.

 Ale mój mąż jest tradycjonalistą i uważa, że Oliwia jest już w takim wieku, że powinna dostać coś cennego ale i praktycznego . Taką rzecz, którą będzie nosiła z duma i posłuży jej na długie lata. Oczywiście w swym męskim praktycznym umyśle postawił na co ? Na wieczne, podkreślam jeszcze raz wieczne pióro i to nie byle jakie, bo to musi być koniecznie, pióro wieczne Parker.  Gadżet z jego młodości ze złotą stalówką. Po długiej i bezowocnej rozmowie, że to nie modne, że staroświeckie nie miałam już żadnych argumentów tym bardziej że dał mi link, gdzie mogę nabyć pióra wieczne parker w dobrej cenie.

Po przejrzeniu strony okazało się, że są tam rzeczy całkiem ładne i gustowne w naprawdę dobrej cenie. Mnie się spodobały ale naprawdę nie wiem, co na to powie nasza córka.

Na wszelki wypadek dostanie kilka prezentów i zobaczymy, który przypadnie jej do gustu. Może rzeczywiście będzie to pióro wieczne Parker ?

 

WARTO PRZECZYTAĆ:

Oryginalne prezenty na różne okazje

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Oryginalne prezenty na chrzest

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial