Blog lifestylowy

” Kłamca i szpieg ” Rebecca Stead – recenzja

” Kłamca i szpieg ” Rebecca Stead – recenzja
Dzisiaj przedstawiam Wam kolejną propozycję książkową Wydawnictwa IUVI, idealną na letnie popołudnia pt. “Kłamca i szpieg “. Jej autorem jest Rebecca Stead, którą poznaliście już z powieści ” Całkiem obcy człowiek ” ( pisałam o niej w jednym z marcowych wpisów tutaj – KLIK ), która została uznana za książkę roku m.in. przez ” New York Timesa “, ” The Washington Post “, ” The Wall Street Journal ” i ” Guardiana “.  
o czym opowiada powieść kłamca i szpieg rebecca stead

Głównym bohaterem powieści ” Kłamca i szpieg ” jest Georges, który przeprowadza się wraz z rodzicami do jednego z bloków na Brooklynie. Nie jest mu łatwo, ponieważ nie ma zbyt dobrych relacji z rówieśnikami, jego ojciec stracił pracę, a matka wiecznie zapracowana pielęgniarka,  jest ciągle nieobecna w domu. Jego życie zmienia się, gdy pewnego dnia udaje się na spotkanie tajemniczego klubu szpiegowskiego i tam poznaje Safera – ekscentrycznego odludka. Ich pierwszą misją jest tropienie tajemniczego Iksa. Co z tego wyniknie ? Jakie tajemnice skrywa Iks, a jakie Safer ? Zachęcam do lektury 🙂
nowości wydawnictwa iuvi powieść dla nastolatków
” Kłamca i szpieg ” to powieść skierowana raczej dla młodszego grona czytelników. Nie brakuje w niej zabawnych sytuacji i dialogów. Rozdziały są krótkie i nie zawierają zbędnych opisów. To kolejna książka, którą czyta się szybko, lekko i przyjemnie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Wydawnictwa IUVI – tutaj – KLIK

recenzja opinia blog lifestylowy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
error


7 thoughts on “” Kłamca i szpieg ” Rebecca Stead – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial