Blog lifestylowy

Pomysły na łazienkę

Pomysły na łazienkę
W dzisiejszym wpisie kilka inspirujących zdjęć jednego z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu, czyli łazienki.
Myślę, że dla większości z nas łazienka nie kojarzy się już tylko z codzienną toaletą ale także z miejscem odpoczynku i relaksu. Bo kto nie lubi odprężającej, relaksującej kąpieli po całym dniu wytężonej pracy? Dla mnie jest to pewnego rodzaju azyl, w którym nikt mi nie przeszkadza … Nawet nasza czteroletnia milusińska 🙂 W końcu mamie też się coś należy …:)

Przeglądając zdjęcia w internecie można znaleźć wiele ciekawych pomysłów i inspiracji, aby pomieszczenie, które ma nam zapewnić przyjemne spędzenie czasu, wyglądało estetycznie i było przede wszystkim funkcjonalne. Oczywiście podstawową kwestią jest powierzchnia, którą mamy do dyspozycji. Im większa tym na więcej wygód możemy sobie pozwolić.
W nowoczesnych łazienkach modne są elementy wykończeniowe wykonane z metalu i drewna. I jak się okazuje coraz częściej w nowoczesnych łazienkach obowiązuje minimalistyczny styl. Zresztą u mnie w domu, również staramy się nie uwydatniać zbędnych gadżetów.
Obecnie urządzając łazienki, wybieramy sprzęty w taki sposób, aby pełniły nie tylko funkcję dekoracyjną ale przede wszystkim żeby były praktyczne. Ponadto coraz większą uwagę zwracamy również na estetykę i wygląd elementów użytkowych jak, gniazdka elektryczne, junkersy gazowe , grzejniki, które same w sobie stają się  elementem zdobiącym naszej łazienki. Wszystko po to, aby w naszych łazienkach panował porządek i komfortowe warunki, które spełnią oczekiwania wszystkich domowników. 
  

Poniżej kilka wybranych przeze mnie pomysłów na aranżację łazienki.

zdjęcia: pinterest.com

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


22 thoughts on “Pomysły na łazienkę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial