Blog lifestylowy

Kolagenowa maska na twarz ze złotem GlySkinCare

Kolagenowa maska na twarz ze złotem GlySkinCare
W dzisiejszym wpisie chciałam Wam przedstawić opinię na temat kolagenowej maski na twarz ze złotem – Gold Collagen Facial Mask od GlySkinCare.
Zdecydowałam się na wypróbowanie tego kosmetyku, ze względu na zawartość złota i jego dobroczynnego działania na skórę.
 
 

Zastosowanie złota w pielęgnacji skóry nie jest domeną dzisiejszych czasów. Już  w Starożytności wierzono w jego cudowną moc. Jego zwolennicy uważali, że kruszec ten kryje w sobie tajemnicę długiego życia, a także posiada wiele właściwości leczniczych. Starożytni pili płynne roztwory złota kilka razy dziennie, ponieważ miało przywrócić im młodość i wigor.

W dzisiejszych czasach, zastosowanie złota w kosmetykach wpływa pozytywnie na naturalne nawilżenie skóry, a także na jej szybszą regenerację. Ponadto zawarte w składzie kosmetyków złoto ma działanie przeciwzmarszczkowe i jest dobrym sposobem na złagodzenie podrażnień. 
Testowana przeze mnie kolagenowa maska na twarz ze złotem Gold Collagen Facial Mask posiada wszystkie te atuty, a nawet więcej, o czym możecie przeczytać również na stronie http://diagnosis.pl/
 
A poniżej recenzja prezentowanego kosmetyku.

Działanie:

Kolagenowa maska na twarz ze złotem, wzbogacona jest kolagenem, aloesem, alantoiną, wyciągiem z kwiatu róży francuskiej, witaminami A, C, E, B3 oraz silnie nawilżającym kwasem hialuronowym. Jej  celem jest młodszy i zdrowy wygląd naszej skóry.

Sposób użycia:

Na opakowaniu znajdziecie dokładny opis oraz grafikę w jaki sposób należy zastosować maskę. Opis jest następujący:

  • należy nałożyć maskę na umytą twarz,
  • pozostawić na ok. 20 – 30 minut,
  • po zdjęciu maski nadmiar żelu należy delikatnie wmasować w skórę.

Zgodnie z zaleceniem producenta, maskę najlepiej stosować dwa razy w tygodniu.

Moja opinia:
 
Nałożoną na twarz maskę pozostawiłam na twarzy ok. 45 minut. Po zdjęciu skóra była wspaniale rozświetlona, delikatna i nawilżona. Byłam pewna, że maska doskonale sprawdzi się na mojej skórze, ponieważ już kiedyś stosowałam preparat z drobinkami złota, a nawet srebra.
Myślę, że warto zastosować się do zaleceń producenta i stosować maskę systematycznie, ponieważ składniki w niej zawarte na pewno wpłyną pozytywnie na jakość naszej skóry, doskonale ją odżywią, a także przyczynią się do zmniejszenia lub spłycenia drobnych zmarszczek.  
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


12 thoughts on “Kolagenowa maska na twarz ze złotem GlySkinCare”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial