Blog lifestylowy

Prezenty na święta – co kupić pod choinkę ?

Prezenty na święta – co kupić pod choinkę ?

Nastał grudzień, a wraz z nim czas radosnego oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. W naszym domu przy kominku już leżą listy do Świętego Mikołaja, a niedługo pojawią się ozdoby świąteczne i prezenty, na które dzieci czekają z niecierpliwością.

Dla nas dorosłych wraz z nadejściem grudnia zaczyna się myślenie o prezentach, o tym czym obdarować naszych najbliższych. Ja co roku obiecuję sobie, że prezenty na święta zacznę kupować dużo wcześniej, nie czekając na ostatni dzwonek tuż przed Wigilią. Bo chyba nikt z nas nie lubi brać udziału w przedświątecznej gorączce zakupów jaką widać co roku, zwłaszcza w galeriach handlowych.

Przyznam, że już część upominków z mężem kupiliśmy ale po otwarciu listów naszych dzieci, okazało się, że czeka nas jeszcze prawdziwy maraton po sklepach … 🙂 Na szczęście zadanie mamy nieco ułatwione, ponieważ w kopercie do tradycyjnego ręcznie malowanego listu do świętego były dołączone wycięte obrazki zabawek z ulotek reklamowych, z podaną nazwą sklepu i ceny, no cóż dzieci też stają się praktyczne i za wszelką cenę chcą pomóc Świętemu Mikołajowi czy Gwiazdorowi … 🙂 Swoją drogą to byliśmy trochę zaskoczeni i nieco zbulwersowani taką pomysłowością ale cóż, widać to takie czasy…:)

Ale to w ramach wstępu, bo w dzisiejszym wpisie chciałam Wam przedstawić kilka pomysłów na prezenty gwiazdkowe.

 

Prezenty na święta – krótka lista proponowanych upominków

 

Na początku mojej listy znalazły się oczywiście świąteczne sweterki i bluzy, które co roku wraz z nadejściem grudnia zaczynają powoli znikać z półek sklepowych. Są również dodatki, typu czapki, szaliki, kapcie ze świątecznym akcentem. A to wszystko dlatego, że przez święta stajemy się jakby bardziej sentymentalni i chętniej wracamy do lat dzieciństwa, tych z zachodnich filmów i świata Disneya.

Wśród proponowanych upominków są również skórzane akcesoria, typu portfel, torebki, paski czy pozostała część galanterii. Co roku dobrze sprawdzają się także zestawy kosmetyków, zarówno dla niej jak i dla niego. Oferta sklepów jest na tyle bogata i różnorodna, że bez problemu można znaleźć również coś dla naszych najmłodszych.

Na mojej liście wyszczególniłam również urządzenia do pielęgnacji ciała np. szczoteczka soniczna ( na jej temat mogliście przeczytać we wpisie tutaj – KLIK ), a także ciekawe książki, którymi można obdarować zarówno dorosłych jak i dzieci.

 

Prezenty na święta upominki na gwiazdkę

1. Zestaw Estee Lauder, 2. Perfumy Chloe, 3. Szczoreczka soniczna White Way, 4. Książka „Na krawędzi wszystkiego”, 5. Album „Homebook Design VOL.4”

1. Sweter Vero Moda, 2. Bluza Only, 3. Kapcie Zalando,  4. Czapka Even&Odd, 5. Portfel Witchen

 

Do swojej listy pomysłów na prezenty na święta, dodałam również upominki bardziej praktyczne, typu szlafrok, miękki koc, czy pościel ze świątecznym akcentem. Jestem pewna, że wśród nas znajdą się osoby, którym przedstawione prezenty sprawiłyby radość. Ciekawą ofertę tekstyliów możecie znaleźć na stronie bertax.pl , gdzie dodatkowo do upominku możecie dołączyć życzenia i całość pięknie zakapować.

Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis okazał się przydatny i ułatwi Wam sporządzenie własnej listy prezentów gwiazdkowych dla Waszych najbliższych.

 

Prezenty na święta upominki świąteczne

  1. – 5. oferta ze sklepu bertax.pl

 

Zdjęcia: kolaże własne

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


12 thoughts on “Prezenty na święta – co kupić pod choinkę ?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial