Blog lifestylowy

Szczoteczka soniczna White Way – opinia

Szczoteczka soniczna White Way – opinia

Szczoteczka soniczna White Way firmy WW – Sonic to profesjonalne urządzenie do codziennej pielęgnacji zębów i jamy ustnej, które od jakiegoś czasu używam z niekłamaną przyjemnością. Posiada aż pięć funkcji (clean, white, polish, massage, sensitive), dzięki którym możemy dodatkowo wybielać i rozjaśniać zęby, a także czyścić z łagodnym masażem dziąseł. Ponadto szczoteczka została również stworzona z myślą o osobach mających wrażliwe zęby i dziąsła.

 

Szczoteczka soniczna White Way – opis producenta:

Szczoteczka soniczna zapewnia optymalne czyszczenie powierzchni zębów i przestrzeni międzyzębowych, które są niedostępne dla tradycyjnych szczoteczek. Jego zaletą jest generator fal dźwiękowych, który wytwarza 31000 do 48000 wibracji sonicznych na minutę. Dzięki temu włosie szczoteczki precyzyjnie i skutecznie usuwa płytkę nazębną, przebarwienia, wybiela oraz masuje dziąsła.

 

W skład zestawu wchodzi:

  • rękojeść szczoteczki,
  • 2 wymienne końcówki szczoteczki,
  • ładowarka indukcyjna,
  • instrukcja obsługi.

 

 

Szczoteczka soniczna White Way opinie

 

 

Obsługa szczoteczki sonicznej:

  1. Przymocuj końcówkę szczoteczki do uchwytu,
  2. Wypłucz końcówkę szczoteczki pod wodą, a następnie nałóż pastę,
  3. Umieść szczoteczkę w jamie ustnej,
  4. Włącz przycisk ON/OFF, a następnie wybierz dowolny tryb pracy szczoteczki: Clean, White, Polish, Massage, Sensitive. Po wyborze trybu czyszczenia odpowiedni wskaźnik zostanie podświetlony, szczoteczka gotowa jest do pracy.

 

Cena:

około 200 zł

 

Szczoteczka soniczna White Way – moja opinia:

Przedstawiona szczoteczka elektryczna sprawdza się u mnie doskonale. Wcześniej stosowałam tego typu urządzenia innych producentów, ale ta okazała się najbardziej skuteczna. Używam jej 2 razy dziennie i zawsze mogę liczyć na czyste, białe zęby, ponieważ urządzenie bardzo dokładnie usuwa płytkę nazębną, kamień, a także przebarwienia. Jestem mile zaskoczona z efektów jej działania, tym bardziej, że należę do zagorzałych kawoszy, a sami wiecie co kilka małych czarnych potrafi zrobić z naszymi zębami. 🙂 Dlatego tym bardziej prawidłowa higiena jamy ustnej jest tak ważna.

Atutem szczoteczki jest również to, że jest bardzo prosta w obsłudze. Jedynie musicie pamiętać, aby przed pierwszym użyciem ładować ją przez 12 godzin.

Myślę, że mogę w 100% polecić Wam ten produkt, ponieważ jest to urządzenie wysokiej jakości, które doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji zębów. Idealnie czyści i rozjaśnia, dlatego warto sprezentować je sobie, a także  najbliższym. Dzięki takiej szczoteczce możecie liczyć na białe i zdrowe zęby, a lśniący uśmiech nie będzie już tylko marzeniem.

Jeśli zainteresowała Was szczoteczka soniczna  White Way i chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, polecam odwiedzić stronę diagnosis.pl – producenta wyrobów medycznych.

Szczoteczka dostępna jest w sklepie medycznym admed24.pl

 

 

Polecane wpisy:

Intense C serum na przebarwienia – opinia
Serum przeciw wypadaniu włosów Dermastic – opinia
Ciśnieniomierz naramienny DIAGNOSTIC PRO Afib – opinia

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “Szczoteczka soniczna White Way – opinia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial