Blog lifestylowy

” Siła niedoskonałości ” Malwina Huńczak recenzja

” Siła niedoskonałości ” Malwina Huńczak recenzja

„Dobrze. Lepiej. Najlepiej. Nie ustawaj nigdy wcześniej. Nim dobre nie będzie lepsze. A lepsze najlepsze” to życiowe motto Malwiny Huńczak autorki poradnika pt. ” Siła niedoskonałości . Dlaczego perfekcyjnie nie zawsze oznacza najlepiej „. Książka jest propozycją Wydawnictwa Samo Sedno, która została opublikowana 21 lutego 2018 r.

 

” Siła niedoskonałości . Dlaczego perfekcyjnie nie zawsze oznacza najlepiej ” – opis:

Denerwują cię osoby, które nie stawiają sobie poprzeczki tak wysoko jak ty? Często odczuwasz niezadowolenie ze swoich działań, bo coś mogło zostać zrobione lepiej? Z trudem akceptujesz własne błędy? Jeśli tak, prawdopodobnie jesteś perfekcjonistą.

Daj sobie prawo do popełniania błędów i osiągania słabszych wyników!

Malwina Huńczak, doświadczona psycholog, w przejrzysty sposób wyjaśnia różnice pomiędzy perfekcjonizmem konstruktywnym a destruktywnym. Podpowiada, jak zmienić przekonania, aby czerpać satysfakcję z dążenia do doskonałości i jednocześnie być świadomym swoich granic.

Znajdź pozytywne strony każdego niedociągnięcia!

Dzięki licznym ćwiczeniom i wskazówkom poznasz swoje słabe i mocne strony. Pozbędziesz się negatywnych myśli, przestaniesz przejmować się tym, jak oceniają cię inni, oraz skończysz z odkładaniem spraw na później.

Pozwól sobie i innym na niedoskonałość!

Dowiedz się, jak utrzymywać dobre relacje z perfekcjonistą w rodzinie i w pracy, jak radzić sobie z niedoskonałościami swoimi i innych oraz zaakceptować fakt, że nie wszystko należy wykonywać idealnie.

 

Poradnik ” Siła niedoskonałości . Dlaczego perfekcyjnie nie zawsze oznacza najlepiej „ podzielony jest na osiem rozdziałów, z których dowiecie sie kolejno: czym jest perfekcjonizm, jakie są pułapki myślenia perfekcjonistów oraz jaki wpływ na jego powstanie ma nasze wychowanie. Ponadto zdobędziecie informacje jak perfekcjonizm może przejawiać się w różnych sferach życia oraz czego dotyczy jedna z najbardziej popularnych teorii osobowości – Wielka Piątka. W dalszych rozdziałach poznacie na czym polega związek perfekcjonizmu z prokrastynacją, czyli odkładaniem spraw na nieokreslone później, a także jak perfekcjonizm może przejawiać się w skrajnej formie w postaci zaburzeń obsesyjno – kompulsyjnych. Na zakończenie możecie skorzystać z ćwiczeń, aby lepiej poznać siebie, swoje granice i nauczyć się stopniowo je pokonywać.

Jak widzicie książka zawiera bardzo wiele cennych informacji i wartościowej treści. Jej atutem są także ciekawostki, wskazówki oraz interesujące przykłady.  Lekturę polecam szczególnie osobom, które pragną nauczyć się akceptacji nie tylko swoich mocnych stron ale także niedoskonałości. Dzięki książce na pewno zdobędziecie wiedzę jak pracować nad zachowaniami, które wam przeszkadzają i powodują dyskomfort w codziennym życiu.

 

Siła niedoskonałości samo sedno

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Zaakceptuj siebie . O sile samowspółczucia ” – recenzja
Dodaj mi skrzydeł ! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną?
” Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka ? ” recenzja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


4 thoughts on “” Siła niedoskonałości ” Malwina Huńczak recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial