Blog lifestylowy

Jaki prezent na wyjątkowe okazje ?

Jaki prezent na wyjątkowe okazje ?

Już niedługo maj, a wraz z nim wiele ważnych uroczystości rodzinnych. U nas wielkimi krokami zbliża się Pierwsza Komunia Święta naszej starszej córki.  Są też zaproszenia na Roczek i Chrzest naszych najmłodszych członków rodziny.  Im bliżej  świętowania, tym częściej pojawia się pytanie jaki wybrać prezent na wyjątkowe okazje ? Dlatego w dzisiejszym wpisie postanowiłam zebrać dla was kilka pomysłów, aby podpowiedzieć, co możecie podarować na te szczególne uroczystości, aby wasz podarunek był wyjątkowy i niepowtarzalny.

 

prezent na wyjątkowe okazje urodziny

Pierwsza Komunia Święta to jedno z ważniejszych dni dziecka, dlatego warto pomyśleć o prezencie, który upamiętni te szczególne chwile. Myślę, że ciekawym pomysłem są grawerowane dedykacją medaliki, łańcuszki, bransoletki oraz kryształowe statuetki. Życzenia według własnego projektu można umieścić również na Biblii, albumie na zdjęcia czy szkatułce. Taka pamiątka pozwoli dziecku utrwalić tę wyjątkowa chwilę i wracać do niej z biegiem lat.

Prezent na Roczek  oraz na Chrzest również powinien być czymś wyjątkowym i ponadczasowym. Uważam, że tu także grawerowana biżuteria, album na zdjęcia, a nawet poduszka personalizowana sprawdzą się doskonale. W sklepach  można znaleźć także wysokiej jakości komplety sztućców w drewnianym etui, czy  kolorowe księgi baśni, na których również można umieścić nadruk z imieniem dziecka i życzeniami.

Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis będzie dla was pomocny i pomoże wam wybrać prezent na wyjątkowe okazje.

 

prezent na wyjątkowe okazje bransoletka

 

WARTO PRZECZYTAĆ:

Biżuteria grawerowana na każdą okazję

W świecie szwajcarskich zegarków

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial