Blog lifestylowy

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Już niedługo święto naszych najukochańszych dziadków, dlatego w dzisiejszym wpisie chciałam Wam podpowiedzieć, co możecie im podarować na tę szczególną okazję.  Niewątpliwie każdy z nas wybierając prezent na Dzień Babci i Dziadka szuka czegoś ciekawego i niecodziennego. Dlatego chciałam Wam przedstawić propozycję dwóch wspaniałych książek ” Opowiedz mi, Babciu ” i ” Opowiedz mi, Dziadku „, na które niedawno trafiłam.

 

” Opowiedz mi, Babciu „, ” Opowiedz mi, Dziadku „ to wyjątkowe książki – albumy do zapisywania wspomnień naszych dziadków, od dzieciństwa do obecnej chwili. Dzięki nim, będą mogli uporządkować wspmnienia i je zachować dla nas. Odpowiadając na pytania zawarte w książkach, stworzą historię swego życia, do której zawsze będziemy mogli wracać. Na pewno będzie to wspaniała pamiątka, zarówno dla nas, jak i dla następnych pokoleń.

 

Każdy człowiek ma swoją historię. Historię, która jest najciekawsza dla jego najbliższych.

Gdzie są nasze korzenie? Skąd pochodzimy? Kim byli nasi przodkowie? Co przeżyli ci, którym zawdzięczamy życie? Co sprawiało im radość, a co ich martwiło? Jaką naukę możemy wziąć od nich dla siebie i kolejnych pokoleń?

 

 

Prezent na Dzień Babci i Dziadka prezenty dla dziadków

 

 

Na początku każdej z książek znajdziecie drzewa genealogiczne, odpowiednio dla babci i dziadka. Następne strony to poszczególne etapy z życia, począwszy od dzieciństwa poprzez lata szkolne, zainteresowania, życie zawodowe i małżeństwo. Są również zapiski dotyczące ulubionych miejsc, a także wyjątkowych historii i doświadczeń. Dodatkowym atutem książek jest również możliwość wzbogacenia wybranych stron zdjęciami i obrazkami.

 

Myślę, że nadchodzący Dzień Babci i Dziadka to znakomita okazja, aby obdarować ich tymi wyjątkowymi książkami. Właściwie można powiedzieć, że będzie to prezent naszych dziadków dla nas, ponieważ będą to historie osób, których bardzo kochamy. Jestem pewna, że okażą się wspaniałą pamiątką, a każdy z nas nie będzie się mógł doczekać, aż całość zostanie wypełniona.

 

Jeśli spodobał Wam się pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka zachęcam Was do odwiedzenia strony https://moidziadkowie.pl/pl/ gdzie możecie nabyć te dwie wyjątkowe książki.

 

 

Prezent na Dzień Babci i Dziadka książka opowiedz mi dziadku

 

 

Warto zobaczyć:

Gra planszowa dla całej rodziny

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


8 thoughts on “Prezent na Dzień Babci i Dziadka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial