Blog lifestylowy

Pomysły na przechowywanie rzeczy

Pomysły na przechowywanie rzeczy

Wszyscy z nas mamy tendencje do gromadzenia różnych różności. To nasza cecha, którą odziedziczyliśmy po naszych przodkach, którzy, aby przeżyć zajmowali się zbieractwem. Choć dzisiaj od tego nie zależy życie i dobrobyt nas oraz naszych najbliższych, nadal gromadzimy dziesiątki czy nawet setki najróżniejszych rzeczy i przedmiotów. Ta sama siła, która sprawia, że kupujemy i zdobywamy gadżety sprawia, że nie możemy się z nimi rozstać. Ponieważ czynność ta sprawia nam wyraźną przykrość. Dlatego jedynym sposobem jest znalezienie odpowiedniego miejsca dla każdej rzeczy. Wymaga to niezwykłej pomysłowości i dyscypliny, ale pozwoli lepiej zorganizować życie i zaoszczędzić czas. Dlatego w dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam kilka pomysłów, które ułatwiają przechowywanie rzeczy.

 

Półki

Są podstawą przechowywania. W sklepach mamy do wyboru całą gamę stylów, począwszy od tych najprostszych w postaci deski położonej na skrzynkach, po elegancko zabudowane regały.

 

Schowki

Warto wybierać meble funkcjonalne, z wieloma schowkami, dzięki którym można zaoszczędzić trochę miejsca (np. tapczan ze schowkiem, stolik kawowy z szufladami).

 

Kosze, pojemniki, pudełka

W sklepach możemy znaleźć kosze i pojemniki, które są odpowiednie do przechowywania różnych przedmiotów. Do chowania drobiazgów doskonale sprawdzają się także  pudełka kartonowe .  Dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach, o różnej grubości tektury, a nawet z ozdobnymi nadrukami.

 

Wykorzystaj wysokość

Chcąc zwiększyć powierzchnię do przechowywania, warto wykorzystać wysokość, zabudowując ścianę systemem półek lub wstawiając we wnękę wysoki regał.

 

 

przechowywanie rzeczy pudełka

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


6 thoughts on “Pomysły na przechowywanie rzeczy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial