Blog lifestylowy

Terravita smak zdrowia

Terravita smak zdrowia

Już niedługo grudzień i temat prezentów staje się coraz bliższy i pilniejszy. Oprócz wielkich wspaniałych prezentów wszyscy lubimy dostawać, takie małe co nieco. My już małą niespodziankę otrzymałyśmy ( tzn. głównie ja i córka, bo jesteśmy największymi łakomczuchami w rodzinie ). A mianowicie, niedawno dotarła do nas paczka z czekoladkami Terravita, cała nowa seria, 18 sztuk w pięciu smakach.

Czekolady, które otrzymałyśmy zawierają aż 70% kakao. Ich smak jest niezwykle wyrazisty i mocny ( zwłaszcza czekolady gorzkiej ). Pozostałe z nadzieniem – skórka pomarańczy, cytryny, wiśni , mięty  – mają nieco łagodniejszy smak, a ich połączenie z gorzką czekoladą daje ciekawe doznania.
Moją ulubioną stała się czekolada miętowa, natomiast córce najbardziej przypadła do gustu gorzka. Jak widać, nasza mała wie co dobre, bo gorzka czekolada ma najwięcej wartości odżywczych.
Poprawia koncentrację, dodaje energii ( której u naszej córki i tak nie brakuje ), a także co zostało udowodnione, wpływa na obniżenie nadciśnienia i poprawia pamięć. Jest jeszcze jedna udowodniona naukowo właściwość, otóż moje panie jedzenie gorzkiej czekolady obniża łaknienie i przedłuża uczucie sytości, co powoduje że spożywamy o 15% mniej kalorii i o dziwo chudniemy.   
 
Tak więc wszystkim przypadła do gustu rola degustatorów i dzięki Terravicie mieliśmy przedsmak dobrej zabawy jaka nas czeka na Święta Bożego Narodzenia. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


12 thoughts on “Terravita smak zdrowia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial