Blog lifestylowy

Yves Rocher. Krem nawilżająco – łagodzący

Yves Rocher. Krem nawilżająco – łagodzący
W dzisiejszym wpisie recenzja kremu nawilżająco – łagodzącego Sensitive Vegetal, francuskiej marki Yves Rocher. 
Jak wiadomo zimą nasza skóra potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji, a co za tym idzie solidnego nawilżenia. Przebywając w ogrzewanych pomieszczeniach, nasza skóra jest narażona na wysuszające działanie powietrza. Dlatego postanowiłam zaopatrzyć się w kosmetyk, który pomoże zapewnić mojej skórze odpowiedni poziom nawilżenia i poprawi ogólny wygląd cery.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Pojemność: 50 ml

 
Działanie:

Krem minimalizuje uczucie napięcia i rozgrzania skóry, a jednocześnie intensywnie ją nawilża. Złagodzona skóra odzyskuje swoje naturalne piękno.
W skład kosmetyku wchodzi Sigesbeckia Orientalis – roślina o wysokości 40 – 50 cm, pochodząca z Madagaskaru, posiadająca właściwości łagodzące. Jej liście mają bardzo pozytywny wpływ na skórę – łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia oraz redukują uczucie zmęczenia i rozgrzania. 
 

Moja opinia:
 
Krem jest na pewno produktem dobrej jakości. Plusem jest łatwe rozprowadzanie, szybkie wchłanianie się, a także nawilżona skóra. Ponadto krem ma neutralny zapach i nie podrażnia. W jego składzie nie znajdziecie alkoholu, parabenów, barwników, czy olejków mineralnych. W dużej mierze kosmetyk oparty jest na składnikach pochodzenia naturalnego. Atutem jest również jego wydajność i przystępna cena ( 42 zł ).  Na pewno doskonale sprawdzi się na skórze wrażliwej i suchej.
 
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


9 thoughts on “Yves Rocher. Krem nawilżająco – łagodzący”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial