Blog lifestylowy

Szkoda na pojeździe – jak uzyskać wyższe odszkodowanie ?

Szkoda na pojeździe – jak uzyskać wyższe odszkodowanie ?
Już niedługo zawita do nas kalendarzowa wiosna, a wraz z nią większy ruch na drogach. Niestety może to oznaczać częstsze stłuczki i wypadki samochodowe.
 
Myślę, że do zachowania bezpiecznych zasad na drogach nie trzeba nikogo przekonywać, ale jak wiadomo nie wszystko zależy od nas. Czasami los lubi płatać figle i na pewne zdarzenia nie mamy wpływu. Dlatego w dzisiejszym wpisie chciałam wam przybliżyć sposób dochodzenia wyższego odszkodowania w przypadku zaistnienia szkody na pojeździe.
kancelaria odszkodowawcza
Jeśli przytrafi nam się kolizja lub wypadek samochodowy, czeka nas kontakt z zakładem ubezpieczeniowym, który powinien wypłacić nam stosowne odszkodowanie. Niestety często zdarza się, że ubezpieczyciele zaniżają pierwotną wartość pojazdu, aby wypłacić dużo niższe odszkodowanie, które nie wystarcza na pokrycie poniesionych strat. 
 
W takiej sytuacji warto nie pozostawać biernym ( zwłaszcza gdy uważamy, że szkoda na pojeździe jest niewłaściwie wyceniona ) i oddać sprawę w ręce doświadczonych profesjonalistów. Mam tu na myśli wyspecjalizowane kancelarie, które zajmują się uzyskiwaniem dla swoich klientów wysokich odszkodowań za szkodę komunikacyjną.
 
Zgłaszając sprawę do kancelarii, możemy liczyć na zespół fachowców, który  będzie skutecznie negocjować wyższe stawki za powstałą szkodę, a nawet reprezentować nas, jeśli sprawa zostanie skierowana na drogę sądową.
Warto również wiedzieć, że tego typu kancelarie bezpłatnie przyjmują  sprawę, a rozliczają się dopiero po jej zakończeniu, w formie prowizji po skutecznym uzyskaniu dla klienta godnego odszkodowania.

Myślę, że w przypadku zaistnienia nieprzychylnych zdarzeń losowych, warto skorzystać z usług tego typu kancelarii i powalczyć o adekwatne odszkodowanie. Tym bardziej, że nie ponosimy żadnego ryzyka i można powiedzieć, że pozbywamy się całkowicie problemu, bo to kancelaria występuje w naszym imieniu. Ten sposób działania pozwoli nam również zaoszczędzić nasz cenny czas i nerwy, a w przypadku skomplikowanego postępowania wiemy, że naszą sprawą zajmują się profesjonaliści.


zdjęcie: pinterest.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


5 thoughts on “Szkoda na pojeździe – jak uzyskać wyższe odszkodowanie ?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial