Blog lifestylowy

Detoksykujący żel Czysta Glinka L’Oreal Paris – opinia

Detoksykujący żel Czysta Glinka L’Oreal Paris – opinia
Żyjemy w świecie pełnym toksyn, więc nic dziwnego, że nasze umysły, ciała i skóra są nimi wprost nafaszerowane. Jednym ze sposobów na zaradzenie negatywnym skutkom tej sytuacji jest dwudniowy detoks, który pomoże oczyścić organizm, abyśmy mogli czuć się lepiej i zdrowiej wyglądać.
Jeśli chodzi o skórę twarzy warto skorzystać dodatkowo z zabiegów oczyszczających i poprawiających krążenie. A zabieganym polecam kosmetyki do domowego spa lub urządzenia kosmetyczne stosowane przez gabinety i salony urody ale do domowego użytku ( przykładowe znajdziecie na importmania.pl ). Możemy również zorganizować sobie codzienny detoks dla naszej skóry, stosując niektóre kosmetyki. Ja niedawno odkryłam żel detoksykujący do mycia twarzy Czysta Glinka od L’Oreal Paris, w którym znajdziecie trzy mineralne glinki połączone z węglem o działaniu oczyszczającym i odświeżającym.
Żel Czysta Glinka od L’Oreal Paris skusił mnie przede wszystkim swoim składem. Jak wiecie, glinka jest wspaniałym produktem naturalnym, wchłaniającym i zatrzymującym toksyny. Doskonale absorbuje zanieczyszczenia, oczyszcza skórę i poprawia krążenie. Natomiast węgiel, znany nam dobrze jako lek, stał się ostatnio „przełomowym” składnikiem stosowanym w kosmetykach, który ma działanie odmładzające, pochłaniające sebum i zanieczyszczenia skóry.

 

loreal skin, loreal ekspert

Opis produktu:

Detoksykujący żel do twarzy Czysta Glinka sprawia, że skóra staje się oczyszczona i pełna blasku. Dzień po dniu jest odświeżona i widocznie piękniejsza.
Można stosować go zarówno jako produkt do demakijażu, jak i produkt do mycia twarzy. Przeznaczony do każdego typu skóry.
kosmetyki oczyszczające, żel oczyszczający do twarzy

Główne składniki:

  • kaolin – doskonale absorbuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum,
  • montmorylonit – pomaga zredukować niedoskonałości,
  • ghassoul – zawiera oligoelementy rozjaśniające skórę,
  • węgiel – posiada właściwości oczyszczające i absorbujące.
glinki mineralne, węgiel w kosmetykach

Sposób użycia:

Nałożyć rano i wieczorem na zwilżoną twarz i delikatnie masować kulistymi ruchami, zwracając szczególną uwagę na czoło, nos i brodę. Omijać okolice oczu, a następnie spłukać.

Pojemność:   150 ml

Cena:   ok. 30 zł

węgiel i glinki mineralne w kosmetykach

Moja opinia:

Żel Czysta Glinka bardzo pozytywnie zaskoczył mnie swym działaniem. Stosując go rano i wieczorem, moja skóra była doskonale oczyszczona, a także stała się gładka i rozjaśniona.
Konsystencja żelu jest delikatnie kremowa, a kolor szaro – zielony. Zapach również jest przyjemny, delikatny i odświeżający.
Żel Czysta Glinka bardzo dobrze oczyszcza skórę po makijażu, nie podrażnia jej i jest bardzo wydajny. Na pewno podczas najbliższej wizyty w Rossmannie zaopatrzę się w kolejną tubkę i przy okazji sięgnę po żel peelingujący Czysta Glinka, który również widziałam w asortymencie tej sieci.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


13 thoughts on “Detoksykujący żel Czysta Glinka L’Oreal Paris – opinia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial