Blog lifestylowy

Kixpoint – raj dla miłośników obuwia sportowego

Kixpoint – raj dla miłośników obuwia sportowego

 

Dawno minęły czasy, gdy sportowa odzież, czy obuwie były noszone tylko na boiskach, czy w trakcie igrzysk sportowych. Dzisiaj ubrania sportowe nosi się prawie przy każdej okazji. Nawet wieczorne imprezy towarzyskie są organizowane w sportowym stylu. Sport, a co za tym idzie ubiór sportowy jest utożsamiany z aktywnością, siłą i dobrym zdrowiem. W naszych czasach sport to w pewnym stopniu nobilitacja i przejaw dobrego, zdrowego stylu życia. Trochę tęsknię za wieczorami spędzanymi np. przez nasze babcie w sukniach i tiulach ale z drugiej strony, „na sportowo” to zdrowo i wygodnie. No i można pokazać wszystkie nasze dobre strony, bo przecież ubrań sportowych tak jak dziedzin sportu jest mnóstwo.

Robiąc zakupy w internecie, często zdarza mi się korzystać z porównywarek cenowych, aby wybrać interesujący mnie produkt w przystępnej cenie. Niedawno szukając butów sportowych, trafiłam na stronę kixpoint.com , która jest pierwszą w Polsce wyszukiwarką obuwia sportowego. Strona działa na podobnych zasadach jak porównywarka cen, ale w asortymencie ma wyłacznie buty. Myślę, że wyszukiwarka jest prawdziwym rajem dla pasjonatek i pasjonatów markowego, oryginalnego obuwia. Znajdziecie tu m.in. takie marki jak: Adidas, Nike, Puma, Reebok, a w przyszłości na pewno wiele innych znanych sklepów.

 

Jak działa wyszukiwarka butów Kixpoint ?

Wchodząc na stronę Kixpoint, w górnym okienku wystarczy wpisać interesującą Was markę lub model butów, aby zostać przekierowanym na podstronę z szukanym asortymentem, który pasuje do opisu.

 

 

wyszukiwarka butów przeglądarka cen

 

 

Opcjonalnie za pomocą dostępnych na stronie filtrów możecie także wyszukać obuwie według ceny, rozmiaru lub dodatkowo uwzględniając aktualne promocje. Gdy znajdziecie już poszukiwany produkt, wówczas na ekranie pojawi Wam się lista sklepów, w których jest on dostępny.

Jak widzicie wyszukiwarka jest bardzo przyjazna dla użytkowników. Ja dzięki niej znalazłam swoje wymarzone Vansy na tegoroczny sezon letni ( dostępne tutaj: https://kixpoint.com/pl/buty-vans ). Wam również polecam odwiedzenie strony, bo dobre buty świadczą o naszym dobrym stylu.

 

Zdjęcia: https://kixpoint.com/pl/

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Buty sportowe na wiosenne dni
Dlaczego warto biegać ?
Wyprawy rowerowe z dzieckiem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


4 thoughts on “Kixpoint – raj dla miłośników obuwia sportowego”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial