Blog lifestylowy

Mistrzostwa Świata w Rosji – wielka niewiadoma

Mistrzostwa Świata w Rosji – wielka niewiadoma

Już rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, jedna z największych światowych imprez. Czekają nas, a zwłaszcza naszych zagorzałych kibiców niezwykłe emocje i codzienne przesiadywanie na stadionach lub przed telewizorami, bo żadna dyscyplina sportu nie pasjonuje tak ludzi jak gra w piłkę.

Zastanawiam się nieraz, co sprawia, że tak uwodzicielską moc ma w sobie mundial, który bije rekordy popularności ? Czy to zwykłe bieganie za piłką ( jak mawia mój mąż ) ? Czy może jednak pasja, jaką widzimy w grze, nadzieja na wygraną i obawa przed porażką sprawiają, że to dyscyplina sportu tak ważna społecznie i dająca tak silne emocje ? Można mieć różne zdania na ten temat, ale jedno jest pewne, piłka nożna to najbardziej ekscytująca gra na świecie.

Już teraz wszystkim wokół udziela się piłkarska gorączka. We wszystkich mediach ale także rozmowach prywatnych każdy mówi o piłkarskich Mistrzostwach Świat a w Rosji. Ogólnie jest wielkie polskie gdybanie o naszych szansach na półfinał, a może finał i jakiś medal.

Przyznam, że ja osobiście nie należę do fanów futbolu, ale co cztery lata, gdy rozgrywane są Mistrzostwa Świata, nawet mi zdarza się siedzieć przed telewizorem i kibicować biało – czerwonym. Choć rozważania na temat szans na mistrzostwach i „wróżenie z fusów z kawy” trochę mnie śmieszą, ostatnio też dałam ponieść się tym emocjom. Zaczęłam przeglądać różne informacje i wpisy, oceniać szanse na nasz wielki narodowy sukces. Nawet udało mi się, trochę przez przypadek, przewidzieć wyniki spotkania naszej reprezentacji w meczu z Chile i meczu jakiś drużyn niemieckich z ich ligi. Wtedy to wszyscy moi znajomi okrzyknęli, że mam talent i powinnam zagrać w zakładach bukmacherskich. Z początku trochę się z tego podśmiewałam ale w końcu weszłam na stronę legalsport.pl i zorientowałam się, na czym polega ta wielka gra o pieniądze i jak mogę naprawdę zarobić na wielkim wydarzeniu sportowym jakim są bez wątpienia Mistrzostwa Świata w Rosji. Okazło się, że bukmacherzy, którzy od dawna umożliwiają obstawianie wszystkich mundialowych spotkań, przygotowali całkiem ciekawe oferty ( promocje , bonusy na start ) na tegoroczne mistrzostwa. Oprócz interesujących propozycji, na stronie wyszukałam także wiele ciekawych artykułów, pomagających zminimalizować ryzyko nietrafionych typów podczas mistrzostw. W zaufaniu powiem Wam, że teraz z ciekawością śledzę rozpoczęte mistrzostwa i mam już swoje typy co do niektórych spotkań ( podejrzałam tu: https://www.legalsport.pl/typy/pilka-nozna/ ).

A Wy macie już swoich faworytów ? Obstawiacie wyniki zakładów sportowych ?

Jestem pewna, że tegoroczny mundial w Rosji, będzie dla wielu z nas emocjonującą przygodą. A nasi kibice nie będą zawiedzeni, bo nie zabraknie wielu interesujących meczy.

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Dlaczego warto biegać ?
” Brudna piłka” R. Buschmann, M. Wulzinger

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


7 thoughts on “Mistrzostwa Świata w Rosji – wielka niewiadoma”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial