Blog lifestylowy

” Moje maluchy ” – nowy magazyn dla najmłodszych

” Moje maluchy ” – nowy magazyn dla najmłodszych

W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam nowy magazyn dla najmłodszych ” Moje maluchy , opublikowany przez Wydawnictwo Nowa Era ( wydawca kultowego pisma ” Świerszczyk ” ), którego pierwszy numer ukazał się 29 maja br.

” Moje maluchy ” to czasopismo łączące edukację z zabawą, przeznaczone głównie dla dzieci od drugiego do około czwartego roku życia. To także wspaniała propozycja dla rodziców, chcących zainteresować swoje pociechy nauką oraz rozwinąć w nich zdolności kojarzenia, a także wyrobić w swych dzieciach sprawność manualną.

 

 

Moje maluchy magazyn dla dzieci

 

 

” Moje maluchy ” jest pierwszym na rynku pismem stworzonym z myślą o samodzielnej pracy dzieci, dostępnym w dwóch formatach: dużym (33 cm wys.) i ogromnym (38 cm wys.). Dzięki temu nasi najmłodsi mogą z niego korzystać podczas bardzo lubianej zabawy dywanowej.

Magazyn nie zawiera żadnych słów, a jedynie instrukcje obrazkowe do każdego zadania. Jego zawartość, to ćwiczenia opracowane przez ekspertów edukacji przedszkolnej, wśród których znajdziecie:

  • rysowanie po śladzie i kolorowanie ( przygotowuje rękę do pisania ),

  • zadania logiczne ( uczą myślenia przyczynowo – skutkowego ),

  • wyszukiwanie fragmentów w większej całości ( trenuje spostrzegawczość ).

 

 

Moje maluchy magazyn dla przedszkolaków

 

 

Przyznam, że czasopismo najbardziej zainteresowało moją młodszą córkę, dzięki dużym kolorowym obrazkom i licznym naklejkom. Ciekawa zawartości magazynu była także moja starsza pociecha, która chętnie zaangażowała się w ćwiczenia i tłumaczyła młodszej siostrze polecenia, jak prawdziwa „pani nauczycielka”.

Niewątpliwie, taka forma zabawy sprawiła dzieciom wiele radości i zadowolenia. Kolorowe ilustracje oraz ćwiczenia ( rysowanie po śladzie, dopasowywanie naklejek, wyszukiwanie elementów, labirynt) pobudziły ciekawość i spostrzegawczość dzieci, pozytywnie wpłynęły na rozwój wyobraźni, umiejętności i poszerzyły ich wiedzę. Dzięki takiej formie aktywności moje córki w sposób kreatywny spędziły czas i nie narzekały na nudę.

 

 

Moje maluchy galeta dla dzieci

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:

„Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych” – opinia
” Cyfrowi rodzice ” – recenzja książki

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


3 thoughts on “” Moje maluchy ” – nowy magazyn dla najmłodszych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial