Blog lifestylowy

” Dosięgnąć świąt ” Terri Blackstock – recenzja

” Dosięgnąć świąt ” Terri Blackstock – recenzja

” Dosięgnąć świąt „ to jedna z najnowszych propozycji Wydawnictwa Dreams, której premiera odbyła sie w październiku br. Autorką książki jest Terri Blackstock, znana również z takich powieści jak: ” Dopóki biegnę „, ” Zanim mnie znajdą ” oraz ” Dopóki żyję „.

 

” Dosięgnąć świąt ” – opis:

Ostatnia rzecz, jakiej życzy sobie taksówkarz Finn Parrish, to utknąć na cały dzień w klinice z cierpiącą na demencję staruszką na wózku. Jednak kobieta przypomina mu matkę, którą pod koniec życia poważnie zawiódł. Poniekąd z poczucia winy mężczyzna godzi się na kolejne szalone pomysły starszej pani, zastanawiając się, czy nie działa ona pod wpływem choroby… I dlaczego jej rodzina się nią nie zajmuje.

Sydney Batson wie, że w jej kancelarii adwokackiej szykują się zwolnienia. Aby utrzymać stanowisko, musi wygrać nieczystą sprawę, w której występuje jako obrońca. Jej frustrację potęguje fakt, że nawet nie ma czasu zapewnić godziwej opieki schorowanej babci.

Istnieje tylko jeden człowiek, który może zmienić życie tych dwojga, tym bardziej, że czas nagli. A może nie tylko tych dwojga… Może nawet kogoś jeszcze…

 

 

Dosięgnąć świąt nowosci wydawnicze blog

 

” Dosięgnąć świąt ” to urocza powieść, o dwojgu nieco zagubionych ludzi – młodej, zapracowanej prawniczce Sydney oraz gburowatym taksówkarzu Finnie, który ledwo wiąże koniec z końcem. Pomiędzy nimi pojawia się również niezwykła, obdarzona ogromnym poczuciem humoru, wiekowa staruszka na wózku inwalidzkim. Jest to babcia Sydney – Pani Callie, która cierpi na demencję. Niestety młoda prawniczka pochłonięta pracą nie ma czasu zająć się schorowaną staruszką. I tak pewnego dnia, zupełnie przypadkiem Pani Callie trafia na Finna, który przyjmuje zlecenie podwiezienia jej do lekarza. Jak się późnie okarze, to spotkanie i znajomość ze staruszką na zawsze zmieni jego życie…

W przedstawionej książce autorka w doskonały sposób pokazuje co tak naprawdę w życiu jest ważne i co daje człowiekowi prawdziwe szczęście.  Dla wszystkich miłośników romansów na pewno intrygujący okarze się przedstawiony wątek miłosny, w dodatku utrzymany w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

” Dosiegnąć świat ” jest lekką powieścią z mnóstwem  dowcipnych dialogów, która wciąga już od pierwszych stron. Ponadto niewątpliwie zmusza do refleksji i jest kolejną propozycją na długie jesienne wieczory.

 

Dosięgnąć świąt wydawnictwo dreams 2019 blog

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Niespotykane piękno . Rezydencja Belmont ” – recenzja
” Wierna Tobie ” Becky Wade recenzja
” Panny młode. Jesień ” – recenzja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


4 thoughts on “” Dosięgnąć świąt ” Terri Blackstock – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial