Blog lifestylowy

Oryginalne prezenty na różne okazje

Oryginalne prezenty na różne okazje

Co podarować bliskiej osobie, aby podarunek był naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny? Mimo iż obecnie dostępnych mamy bardzo wiele różnych propozycji, wybranie czegoś niezwykłego stanowi duży kłopot. Dlatego w dzisiejszym wpisie postanowiłam przedstawić wam kilka pomysłów na oryginalne prezenty.

Myślę, że jedną z ciekawych propozycji są puzzle wykonane ze zdjęcia. Można stworzyć z nich zestaw o mniejszych lub większych wymiarach z określoną liczbą elementów dostosowany do konkretnej osoby. Puzzle są grą,  którą układać potrafi każdy, więc na pewno będzie to  podarunek  doskonały dla osób w różnym wieku. Innym niebanalnym pomysłem jest gra pamięciowa z własnych zdjęć, zwana memory. Jej atutem jest możliwość personalizowania każdego elementu za pomocą własnych zdjęć. Uwielbiają ja zarówno dzieci jak i dorośli, dlatego podobnie jak puzzle z własnym nadrukiem, gra będzie także interesującym podarkiem bez względu na wiek i na różne okazje, typu imieniny czy urodziny.

Niedawno znalazłam w internecie foto – ramki do robienia zdjęć, które można samodzielnie personalizować. Naniesienie na nie np. imion nowożeńców, daty ślubu, urodzin, wieczoru panieńskiego, czy innych ważnych chwil, może być oryginalnym prezentem.

W przypadku podarunków personalizowanych doskonale sprawdzają się również fotoksiążki zaprojektowane z własnych zdjęć. Ciekawie wyglądają także wszelkiego rodzaju pudełka z grawerem, na przykład  pudełko na koperty ślubne które może być wykorzystane jako elegancki i oryginalny gadżet na ślub lub wesele. Taki stylowy i dekoracyjny upominek na pewno będzie miłym zaskoczeniem i sprawdzi się podczas przyjęcia.

 

oryginalne prezenty puzzle ze zdjecia

 

oryginalne prezenty personalizowane

 

 

Zdjęcia: puzzle4u.pl

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Prezent na Dzień Babci i Dziadka
Miejsce inspiracji meblowych
Wielkanoc w krajach europejskich

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


5 thoughts on “Oryginalne prezenty na różne okazje”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial