Blog lifestylowy

Oryginalne prezenty na chrzest

Oryginalne prezenty na chrzest
Chrzest naszego maleństwa to nie tylko jeden z najważniejszych obrzędów obchodzonych w kościele katolickim ale także jeden z ważniejszych dni w jego życiu i całej rodziny. W tym niezwykłym dniu chcemy obdarować nasze dziecko czymś naprawdę wyjątkowym, czymś co stanie się ponadczasowe i będzie wspaniałą pamiątką na całe życie.
Jako że sami niedawno chrzciliśmy nasza drugą córkę, postanowiłam w dzisiejszym wpisie przedstawić Wam kilka pomysłów na prezent na chrzest .
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Myślę, że niezmiennie od wielu lat dużą popularnością w wyborze prezentu na chrzest, cieszy się złota lub srebrna biżuteria w postaci kolczyków, zawieszek, medalików i bransoletek. Niebanalnym pomysłem są również grzechotki i  smoczki wysadzane kryształkami. Takim tradycyjnym prezentom możemy dodać oryginalności, umieszczając grawer ze specjalną dedykacją dla dziecka.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Wybierając upominek, myślę że również ciekawym pomysłem są obrazki przedstawiające np. aniołka czuwającego nad śpiącym dzieckiem. Na takim prezencie również warto umieścić wygrawerowany napis aby nasz podarek nie  poszedł w zapomnienie.

 

http://www.swiatwkolorzeblond.com/

 

I na koniec myślę, że trzeba  wspomnieć  o uroczych albumach na zdjęcia z dedykacją dla dziecka, w których możemy również umieścić wpisy pamiątkowe oraz inne informacje z tego szczególnego dnia, by po latach można by było wrócić do tych pięknych chwil i przeżyć z nimi związanych
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Podsumowując dzisiejszy wpis, myślę że udało mi się przedstawić Wam kilka ciekawych propozycji, które ułatwią Wam w przyszłości wybór prezentu z okazji Chrztu Świętego waszych pociech lub najbliższych Wam osób.

 

zdjęcia produktów: www.murrano.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


16 thoughts on “Oryginalne prezenty na chrzest”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial