Blog lifestylowy

Fototapety – sposób na metamorfozę wnętrza

Fototapety – sposób na metamorfozę wnętrza
Kiedy zaczyna się Nowy Rok przychodzi czas na nowe przemyślenia, pomysły i postanowienia.
Jednym z moich noworocznych postanowień jest metamorfoza naszego mieszkania. I to całego, od przedpokoju po łazienkę z jednoczesnym zachowaniem spójności.
Chcąc zrealizować swoje postanowienie zaczęłam szukać ciekawych pomysłów i rozwiązań na stronach internetowych i w magazynach związanych z dekoratorstwem i aranżacją wnętrz. Oczywiście kto szuka ten znajdzie. Jak pamiętacie we wpisie „Jesienna melancholia” polecałam  Wam sklep internetowy http://fototapetynawymiar.com/, który proponuje bogatą ofertę fototapet oraz naklejek i plakatów na ściany z podziałem tematycznym ułatwiającym przeglądanie. I choć fototapety nie są nowym wynalazkiem, to myślę, że właśnie od nich zacznę przemianę naszych czterech kątów.
Poniżej chciałam przedstawić Wam kilka inspirujących zdjęć pokazujących wykorzystanie fototapet. Bo jak widzicie to nie tylko ściany, ale także drzwi i meble, które mogą być ozdobą każdego wnętrza.
Dużym plusem takiego rozwiązania  jest również szeroki wybór wzorów fototapet i ich przystępna cena. Ponadto dzięki łatwemu zastosowaniu, myślę że będę mogła uniknąć całego zamieszania związanego z remontem i z wynajmem fachowców.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

 

http://www.swiatwkolorzeblond.com/

 

http://www.swiatwkolorzeblond.com/

 

http://www.swiatwkolorzeblond.com/

zdjęcia: pinterest.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


10 thoughts on “Fototapety – sposób na metamorfozę wnętrza”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial