Blog lifestylowy

Uroki i atrakcje Harrachova

Uroki i atrakcje Harrachova
Dzisiaj przedstawiam wam kilka zdjęć z uroczej, górskiej miejscowości Harrachov.  Mimo, że jeszcze trochę nie odkryta przez Polaków, ma sporo atrakcji do zaoferowania. Można tu dobrze zjeść i znaleźć przyzwoite zakwaterowanie ze strefą spa za znacznie mniejsze pieniądze niż u nas. Poza tym, możemy tu prawdziwie odpocząć, gdyż nie przytłoczą nas tłumy turystów tak jak w odległej o zaledwie kilkanaście kilometrów Szklarskiej Porębie.
gdzie warto wybrać się na majówkę 2017
Będąc na wyjeździe majowym, woleliśmy spędzać wolny czas w Harrachovie niż w Szklarskiej Porębie. Zresztą nie tylko my, bo spotkaliśmy tu również wielu naszych rodaków oraz Niemców.
Główna ulica przypomina trochę tą w Karpaczu, ale jest mniej zatłoczona. Znajdziecie tu restauracje i pensjonaty w rozsądnej cenie.
nasz pobyt w czeskim Harrachovie, wrażenia, pensjonaty, hotele, opinie
Na dzieci czekają pamiątki, zabawki i kolorowe pocztówki. Jedną z nich, nasza starsza córka postanowiła wysłać dziadkom, aby zrobić im miłą niespodziankę ( polecam skorzystać z http://www.fastpost.pl/ ).
Niższe ceny w Czechach w hotelach
A w restauracjach na dorosłych czekają różne rodzaje dobrej jakości czeskiego piwa, z którego nasi południowi sąsiedzi słyną 🙂
Czesi słyną z dobrej jakości piwa
Co do zakwaterowania, tak jak już wcześniej wspomniałam, znajdziecie tu hotele, liczne pensjonaty, apartamenty, a nawet górskie chaty, które można w całości wynająć. My wybraliśmy Orea Resort Sklar, który całkowicie spełnił nasze oczekiwania.
Polecane hotele i pensjonaty w Czechach, gdzie warto się zatrzymać
Na koniec dodam jeszcze, że Harrachov należy do największego regionu narciarskiego w Czechach. Możecie tu liczyć na dobrze przygotowane trasy narciarskie zarówno do jazdy jak i biegania.
Kąciki zabaw i place zabaw wydzielone w restauracjach z myślą o dzieciach w Harrachovie
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


6 thoughts on “Uroki i atrakcje Harrachova”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial